29 Ekim...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Bu akşam saat 6 gibi Giresunda gazi caddesinde fener alayındaydım,harikaydı Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HASAR TESPİTİ YAPTI

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri de yürüyüş öncesi ve sonrasında otobüs duraklarına, pano ve yol işaretlerine asılan afişlerin kimin astığına yönelik tespit çalışması başlattı. Çalışmaların ardından bu afişleri asanlara 'Çevreyi kirletme cezası' verileceği kaydedildi. Büyükşehir Belediyesi ayrıca dünkü olaylarda uğradığı zararı belirlemek için de çalışma başlattı. Yapılacak hasar tespit çalışması ardından Büyükşehir Belediyesi’nin, uğradığı zararı tanzim etmek için gösteriyi organize eden kurum ve kuruluşlar hakkında suç duyurusunda bulunacağı ifade edildi."

Sanki hiç Ankara'da yaşamadım :). İlahi İ.Melih şimdiye kadar Ankara'daki duraklarda, metro duvarlarında, elektrik/telefon panolarında, direklerde hiç mi ilan/etiket/afiş görmedin, eğer görmediysen o zaman biraz halkının arasına inmeni tavsiye ederim.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HASAR TESPİTİ YAPTI

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri de yürüyüş öncesi ve sonrasında otobüs duraklarına, pano ve yol işaretlerine asılan afişlerin kimin astığına yönelik tespit çalışması başlattı. Çalışmaların ardından bu afişleri asanlara 'Çevreyi kirletme cezası' verileceği kaydedildi. Büyükşehir Belediyesi ayrıca dünkü olaylarda uğradığı zararı belirlemek için de çalışma başlattı. Yapılacak hasar tespit çalışması ardından Büyükşehir Belediyesi’nin, uğradığı zararı tanzim etmek için gösteriyi organize eden kurum ve kuruluşlar hakkında suç duyurusunda bulunacağı ifade edildi."

Sanki hiç Ankara'da yaşamadım :). İlahi İ.Melih şimdiye kadar Ankara'daki duraklarda, metro duvarlarında, elektrik/telefon panolarında, direklerde hiç mi ilan/etiket/afiş görmedin, eğer görmediysen o zaman biraz halkının arasına inmeni tavsiye ederim.
Onun Ankara halkından çaldıkları içinde suç duyurusunda bulunsak ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bak beğenmediğin gavur İzmir'de millet neler neler yapmış (çok resim var ama takoz cep telefonunu ile gecenin karanlığında çektiğim resimler iyi çıkmamış)

grnt079m.jpg

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Onun Ankara halkından çaldıkları içinde suç duyurusunda bulunsak ?
Aslında süper olur ama benim hiç umudum yok, malüm bu dünyada onu ve onun gibilerini koruyan çok ağa babası var, bakalım öbür tarafta suçlular ve onları koruyanlar ne yapacaklar.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O afişler varyaa.... Saçmalığın bu kadarı.Yazıklar olsn bu memleketten ekmek yiğiyorsunuz.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hani isteyen istediği gibi kutlayabilirdi bayramı? Bilmem kaç bin kişi eline almış Atatürk posterini, Türk bayrağını Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamak istiyor. Ama bu bile battı bazılarına ve yüzümüze gaz sıkarak su sıkarak durdurmaya çalıştılar. DURDURAMAZSINIZ KARDEŞİM BU İNSANLARI! Sizin ayarınız yetmez buna! Bakanın biri çıkmış bunlar illegal örgütü, ergenekoncuydu diyor! Allah size demekki vicdan vermemiş ve bu kadar rahat yalan atabiliyorsunuz! Eline atasının resmi ve bayrağıyla cumhuriyetini kutlayana cop sallayanada, sallatanada, gaz sıkanada sıktıranada YAZIKLAR OLSUN!