2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

arkadaşlar bu haberi daha önceki günlerde görmüştüm. Ama o gün bugün kafafama takılan bir şey vardı tam olarak emin değilim. Hafızam beni yanıltmıyorsa astranın  iç mekanı diye verilen bu resimleri daha önce insigniya makyajlanmadan önce de vermişerdi gibime geliyor . İnsigniya makyajlanmadan önceki spy fotolarda bu resimleri anımsıyan var mı? Bazı arkadaşların dediği gibi potansiyel bir astra k alıcısı olarak bende ileride yönümü asra j classic'e çevire bilirim diye düşünüyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erenilter link' Alıntı:
arkadaşlar bu haberi daha önceki günlerde görmüştüm. Ama o gün bugün kafafama takılan bir şey vardı tam olarak emin değilim. Hafızam beni yanıltmıyorsa astranın  iç mekanı diye verilen bu resimleri daha önce insigniya makyajlanmadan önce de vermişerdi gibime geliyor . İnsigniya makyajlanmadan önceki spy fotolarda bu resimleri anımsıyan var mı? Bazı arkadaşların dediği gibi potansiyel bir astra k alıcısı olarak bende ileride yönümü asra j classic'e çevire bilirim diye düşünüyorum.

Insignia makyajlanırken benim gördüğüm fotolar aracın Buick versiyonuna aitti ve gerçeğine epey yakındı, Astra için paylaşılan resimleri ilk kez Astra için gördüm.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cruze şu şekilde olcak 2015 yılında çıkıcak astra gibi aşağıda sitede linki var. Zaten önceden paylaşıldı bu spy astra olabilir.
yeni-cikacak31.jpg

Link;
http://finans.mynet.com/haber/detay/haber-analiz/2015te-cikacak-en-yeni-modeller/95663/42#haber-baslik

velidurmuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Avrupa pazarından çekildiler. Amerika ve asya'da satış yaparlar avrupaya vermezler tekrar farklı karar almazlarsa.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar...
Ben iç mekanda bir sürü tuş ve ışık seviyorum... Rahmetli arabamı hem Cosmo hem de navi500 ve sunroof olduğu için hele loş ortamda iç mekan acaip iyi oluyordu. Ancak sanırım son trend az sayıda düğme olsa gerek. Peugeot da yeni çıkardığı 308'de vurguyu buna yapmıştı.

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar iyi forumlar yaklaşık olarak 1995 yılından bu yana opel astra araçlarla ilgilenirim bu bende bir tutku haline geldi.Bu zaman aralığındada bir astra g aracım oldu.İşin özüne geleyim astra h 2004 sonu 2005 başı cıktı diye hatırlıyorum.2007 den itibaren internette sayfa sayfa yeni astra yani j kasa spyleri yorumları var iken 2016 k kasa için yorumları ve spy fotoları okadar göremedim bu Türkçe sayfalar için.Şimdi soruma geleyim h kasa istenileni veremedimi kasa yada donanım olarak bu kadar çabuk gözden cıkarıldı kullanıcılar tarafından, j kasa hem kasa olarak hem donanım olarak beklenileni karşıladımı kullanan almak isteyen yeni kasa yani k kasayı j kasa kadar beklemiyor mu ? Selamlar saygılar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erenilter link' Alıntı:
Arkadaşlar iyi forumlar yaklaşık olarak 1995 yılından bu yana opel astra araçlarla ilgilenirim bu bende bir tutku haline geldi.Bu zaman aralığındada bir astra g aracım oldu.İşin özüne geleyim astra h 2004 sonu 2005 başı cıktı diye hatırlıyorum.2007 den itibaren internette sayfa sayfa yeni astra yani j kasa spyleri yorumları var iken 2016 k kasa için yorumları ve spy fotoları okadar göremedim bu Türkçe sayfalar için.şimdi soruma geleyim h kasa istenileni veremedimi kasa yada donanım olarak bu kadar çabuk gözden cıkarıldı kullanıcılar tarafından, j kasa hem kasa olarak hem donanım olarak beklenileni karşıladımı kullanan almak isteyen yeni kasa yani k kasayı j kasa kadar beklemiyor mu ? Selamlar saygılar
J kasa hem HB hem de sedan olarak piyasada oldukça tutulan bir araç. Belki bi fluence veya jetta kadar satış adeti yok ama fun clubünün, seveninin çok olduğu bir kasa... K kasa trışka olacak gibi... adı bile bi tuhaf ka ka-sa.. bu ne ya  :D

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

harunhoca link' Alıntı:
J kasa hem HB hem de sedan olarak piyasada oldukça tutulan bir araç. Belki bi fluence veya jetta kadar satış adeti yok ama fun clubünün, seveninin çok olduğu bir kasa... K kasa trışka olacak gibi... adı bile bi tuhaf ka ka-sa.. bu ne ya  :D
Hocam fluence ve jetta nin satisi filo satisi. Ayni sekilde focus da filo satisi. Astra ise filo satislari olmasa satis lideri.
Yani binmek isteyen hususi kullanmak isteyen adam astra tercih ediyor.
Bence bu cok onemli bir detay. Arabanin prestijini kesinlikle arttiran bir unsur.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

cgr_ank link' Alıntı:
Hocam fluence ve jetta nin satisi filo satisi. Ayni sekilde focus da filo satisi. Astra ise filo satislari olmasa satis lideri.
Yani binmek isteyen hususi kullanmak isteyen adam astra tercih ediyor.
Bence bu cok onemli bir detay. Arabanin prestijini kesinlikle arttiran bir unsur.
Evet farkındayım, bireysel kullanıcılar ve keyif amaçlı araç satın alanların tercih ettiği bir kasa bu J kasa astralar. Belki golfü ve corollayı da bu kapsama koyabiliriz. Ancak dediğin gibi fluence, jetta hele focus tam bir şirket aracı ve filo amaçlı satın alınıyor. E zaten biraz arabadan anlayan, şöyle keyifli ve güvenli bir aracım olsun, bakınca gözüm-gönlüm açılsın, binince yüreğim ferahlasın, gaza basınca içimin yağları erisin, viraja girince zevkten dört köşe olayım, hızlanınca koltuğa yapışayım, ani frene basınca savrulmayayım, çoluk çocuğumla güvenle bineyim, donanımı az buçuk olsun, bagajı küçük olmasın, teknolojiden nasibini almış olsun, biraz da albenisi olsun diyorsa bi vatandaş;tek adres ASTRA oluyor... Yapacak bir şey yok. dancee