2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

Saint2 link' Alıntı:
Opel her zaman orta sınıf arabası oldu. Ama anladığım kadarıyla kullandığı teknoloji, işçilik ve malzeme ile bunu silip üst sınıf sınırında araç yapmaya karar vermiş. Bunu Astra J ve Insignia'larda gördük. Tahminim bundan sonraki Opeller düşündüğümüz kadar ucuz olmayacak. Kaliteli olacak ama hakkını isteyecek.

Servisler de yeni nesil Astra - Insignia ve diğer modellerin premium Almanlara iyice yaklaşacağını ancak pahalı da olacağını söylüyor.
di

Yeni Antara nın geliştirme haberinde firma yönetiminin mühendislerden Audi işçiliğini örnek almaları istediği yazıyordu.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla astranın malzeme ve işçilik kalitesinin bu segment araçlarının altında olmadığını, hatta üst seviyelerde olduğunu düşünüyorum. Ha tüketim değerlerinde, aracın ağırlığında bir takım teknik ayrıntılarında veya aynalarda sinyal olmaması, arka kol dayama olmaması, otomatik katlanır yan aynalar olmaması gibi şahsen benim aradığım bir kaç unsur haricinde bence gayet tatminkar bir araç. Torpido soğutmalı olsa da olur olmasa da, gözlük kabı dediğiniz nedir? Lastik basınç sensörü bence önemsiz. Kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, otomatik frenleme gibi özellikler de iyi olurdu ama zaten bunlar üst segment özellikleri. Astra bana yetiyor  dancee

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnş yüzünün akıyla çıkar  005hihih

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ön ızgara cruze mı benziyor ne  :)

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdiye kadar gördüğüm casus fotoğraflara bakarak bende şöyle bir fikir oluştu.  Opel ciddi bir kasa değişimine gitmeden Astra'yı olgunlaştırmaya çalışacak. Birçok kişinin J kasayı beğendiğini göz önüne alırsak, belki benim gibi H'den J'ye geçenler, bu sefer K kasaya geçiş yapmayacaklar. Aklın yolu bir mi dersiniz, yoksa Opel'e yakışmıyor mu dersiniz bilmem ama VW'nın yolunda gitmeye başladı Opel.

Açıkçası, ben yolda gördüğün bir Astra'nın hangi kasa olduğunu anlamak için sis lambasına, sinyaline, yan aynasına bakmak istemem. Kasa bana ne olduğunu anlatmalı.