2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

Bu araç gerçekten astra mı değil mi onu anlamadım. Ve ayrıca iyi mi kötü mü oda yorumsuz hatları tamamen kapalı arka tampon çok iğrenç her ne olursa olsun ayrıca arkada amblem yerinde 45 yazıyor sanki.  Ama bu konuda temennimin astra j nin gölgesinde kalmamasıdır.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

jantlara bakacak olursa bu yeni astra

Ekli dosyalar

• opel-astra-002.jpg
    opel-astra-002.jpg
    24.1 KB · Görüntüleme: 93

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Biraz açılıp saçılsın da öyle görelim. :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

doğan abi haklısın acılıp saçılmadan net birsey diyemeyiz ama acılmadanki hali bile pek iç açıcı durmuyor bu cıkacak olan kasa güncel kasayı ön plana taşır diye düşünüyorum

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
doğan abi haklısın acılıp saçılmadan net birsey diyemeyiz ama acılmadanki hali bile pek iç açıcı durmuyor bu cıkacak olan kasa güncel kasayı ön plana taşır diye düşünüyorum

Sotede bekliyorum valla Emrahcım. :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

hiç sotede falan bekleme abicim cık ortaya :) bende bekliyorum ama pek ümitli değilim bu kasadan inşallah beni yanıltır c sütun da golf ü çağrıştırıyor sanki

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
hiç sotede falan bekleme abicim cık ortaya :) bende bekliyorum ama pek ümitli değilim bu kasadan inşallah beni yanıltır c sütun da golf ü çağrıştırıyor sanki

1.6 dizelini bekliyorum valla. Bakalım ne çıkacak. :)

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yan aynaların kapıya alındıkları kesin gibi. buda çok kötü bir izlenim bırakacak. neden böyle birşey yapılır anlamak mümkün değil. onun dışında diğer genel hatlar benzer görünuyor. baştanaşağı yeni bir tasarım değilde yine makyajla karşımıza çıkacaklar gibi. içide %90 şuanki insignia gibi olacaktır. en azından bu konuda emin gibiyim. insignianın içi gayet hoş. umarım dışıda görünen şey gibi olmaz...

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cemyk link' Alıntı:
yan aynaların kapıya alındıkları kesin gibi. buda çok kötü bir izlenim bırakacak. neden böyle birşey yapılır anlamak mümkün değil. onun dışında diğer genel hatlar benzer görünuyor. baştanaşağı yeni bir tasarım değilde yine makyajla karşımıza çıkacaklar gibi. içide %90 şuanki insignia gibi olacaktır. en azından bu konuda emin gibiyim. insignianın içi gayet hoş. umarım dışıda görünen şey gibi olmaz...

Aynaların kapıda olmasından ben de hiç hoşlanmıyorum. Tasarımı feci bozuyor bence. Opel ki 96-98 yılları arasında uzay kasa diye nitelendirilen Vectra'da o aynalar ve aracın genel tasarımını birleştirerek bir şahesere imza atmıştı. Hala o Vectralar iyi bakıldıysa çok başarılı görünür gözüme tasarım olarak.