2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

Arkadaşlar iyi forumlar bugün Opel Almanya sitesini gezerken yeni corsanın teknik detaylarını ve donanımlarının içinde panaromik sanuf eklenebildiğini gördüm acaba bir alt sınıf arabaya koydularsa yenilenecek astrayada bu özellik eklenir mi malum kilo kaybetmesi gerektiğinden bahsediliyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

erenilter link' Alıntı:
Arkadaşlar iyi forumlar bugün Opel Almanya sitesini gezerken yeni corsanın teknik detaylarını ve donanımlarının içinde panaromik sanuf eklenebildiğini gördüm acaba bir alt sınıf arabaya koydularsa yenilenecek astrayada bu özellik eklenir mi malum kilo kaybetmesi gerektiğinden bahsediliyor.
İnşAllah eklenir ve süper olur ;)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

K kasa hakkında ilginç ve tutarsız haberler, dedi kodular geliyor, Opelin taktiği bu herhalde, bi şeyler uyduruyor bizler de konuşarak piyasa mı yapıyoruz? Bir reklam olayı mı acaba?

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resimlere baktım... ilk resim photoshop..örneğin bariz sırıtan sonradan yerleştirilmiş wauxhall logosu ve kaputla sol ön direğin birleşim yeri... gelelim tahmini resim olayına, eğer kamufle fotoğrafla bunu kıyaslarsak, böyle iğrenç bi tasarıma yakın olabilir diye düşünüyorum... inşallah buna benzemez... iç tasarımın böyle olmayacağını zaten tartışmıştık... son resim ise zaten bilindik kasa... resimleri yapan biraz yaris çiymiş sanırım... arkası yaristen filan esinlenilmiş...
sonuç..
photoshop olduğu kesin, ama buna yakın bir benzeme ihtimali bile korkutmaya yetiyo... :)  umarım böyle bir hata yapmazlar...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erenilter link' Alıntı:
Arkadaşlar iyi forumlar yeni astra için İngiltere kaynaklı fotoğraflar buldum. Sizlerle paylaşmak istedim fotolar çizim yada oynanmış olabilir zaten İngiliz  gazetecilerin düşüncesi olduğu belirtiliyor resimleri bir türlü ekleyemiyorum ama linki bu:http://www.autoexpress.co.uk/vauxhall/astra/89223/classy-new-vauxhall-astra-is-shaping-up     sizin düşünceleriniz neler.

Bu resimler ne böyle aman Yarabbi Astra bu resimleri görse kahrından ölür.  :D

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarı sıkı bir diyete de sokmuşlardır. Mevcut kasamızın ağırlığı malum tombik klasmanında.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

talha batu link' Alıntı:
Umarı sıkı bir diyete de sokmuşlardır. Mevcut kasamızın ağırlığı malum tombik klasmanında.
Diyet ve Opel, hem de ikisi bir arada aynı cümlede  :D... Bizim araçlar baba araçlar, etli, kalıplı, ağır arabalar ve bununla övünüyoruz.Bi zenginlik göstergesi, bence daha ağır olmalı daha çok tüketmeli  dancee