2013 yılının ilk buluşması antalyadan....

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
havalar biraz düzelsin. bizde toplanıp geliriz bakarsın.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
subatta subatta. ozamana kar iyice kalinlasir. bu pazar yagmur yokmus. bence carting yapalim

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
güncellll :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isparta'da kar yok(tu bi hafta öncesine kadar) şubata yağar diye umut ediyoruz bakıcaz ben haber ederim :D

Antalya içinse havaların durumu ortada meteoroloji pazara yağış göstermiyor ama bunlara güven olmaz ben iki gezi düzenledim ikisinde de sağanak gösteriyordu günlük güneşlik gezmiştik :D
Pazar için ben hala uyar diyorum ama carting olayını ayrıntısı nedir nereye gidilecek birde yağış ihtimaline karşı alternatif olursa iyi olur derim ;)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yağmur yağmasza güneş olursa öğlene kadar asfalt kurur ve carting yapabiliriz. ama hava bulutlu olursa yalan oluruz :) tabi benim gibi ''farketmez her türlü yaparız, yağmur kar olsada uyar'' diyen varsa ben hazırım :) eğer carting hava şartlarından dolayı ertelinrse bence yinede buluşalım. kapalı bir mekana gideriz. hatta terracty yada özdilek otoparkında foto çekimi filan yaparız diye düşünüyorum. bu arada caner gelcekmisin bugün OPEN servise.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağmurda cartingi kapatmıyorlar değil mi aktürkte başımıza gelmişti böyle bişeyde. :rolleyes:
bu arada kaç gibi open desiniz erken tanışma yapalım :D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
laradaki kapatmıyor. ıslanmayı göze alıyorsanız buyrun yapın diyorlar. bu arada allaha şükür kemerde güneş açtı. yollar kurudu bile:D
ben 3 de işten çıkıyorum 4 de serviste olucam. canerde o sıralar gelir. akşam 7ye kadar dururuz büyük ihtimalle. eğer gelmek istersen mutlaka gel. ordanda aydın abinin yanına geçeriz.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen katiliyorum. sponsorumuz cok saglam :D
Merthan sponsor mekanımız BEKO'da bekliyoruz
usak.gif
usak.gif
usak.gif

Son düzenleme:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla gelmeyi cok istedik. ama canerin arabasinin isleri biraz uzadi 8 gibi bitti isimiz. bugun sabahta benim araba arizalandi. 10 senedir ilkdefa yolda birakti. pompa beyninde bir sorun varmis. bakalim cebe kac para girdi yarin belli olacak:)