2013 astra j sedan 1,6edition larda arka kapı hoparlörleri

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam
bildiğiniz gibi astra edition  larda arka kapılarda hoparlör yok.ancak tesisatı çekili olabilirmi.bilginiz varmı? teşekkürler

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 astra j sedan 1,6edition larda arka kapı hoparlörleri

06ali link' Alıntı:
selam
bildiğiniz gibi astra edition  larda arka kapılarda hoparlör yok.ancak tesisatı çekili olabilirmi.bilginiz varmı? teşekkürler
çekili diye biliyorum.sadece uygun hoparlor alıp takacaksınız.ama hoparlörün sabit durması için küçğk bir iskeleye ihtiyacınız vardı sanırım

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
çekili diye biliyorum.sadece uygun hoparlor alıp takacaksınız.ama hoparlörün sabit durması için küçğk bir iskeleye ihtiyacınız vardı sanırım
kaçlık hoparlör oldugunu biliyormusunuz ?cm olarak ,watt olarak?bugün servise sordum tesisatı varmı diye, telefona bakan var dedi elektrikçileri yok dedi.hoparlörün tanesine 169 tl fiyat verdiler.sanırım işçilikleri hariç .toplamı 500 tl bulur sanırım .

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

06ali link' Alıntı:
selam
tesisat var ben internete opel yedek parçacıdan orjinal arka kapı hoperlörünün çiftini 130 tl'ye aldım 30 tl'yede iyi bi oto tesisatçıda taktırdım

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konu önceden sanırım birçok kez açılmıştı..forumda araştırmanızı tavsiye ederim.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fables link' Alıntı:
tesisat var ben internete opel yedek parçacıdan orjinal arka kapı hoperlörünün çiftini 130 tl'ye aldım 30 tl'yede iyi bi oto tesisatçıda taktırdım

kaç cm lik aldınız acaba,16 mı,13 mü,bende çıkmacılardan kazalı bir araçtan almayı düşünüyorum

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
kaç cm lik aldınız acaba,16 mı,13 mü,bende çıkmacılardan kazalı bir araçtan almayı düşünüyorum
sordugumda 16 cm dediler.sırf hoperlör gelmiyo etrafında özel çerceveside var,takıldıgında yüksek seslerde cızırdama ve titreşim yapmasın diye çift taraflı bantlı çerçevenin çevresi yani işçilik cok iyi.

emin3403

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arka kapılarda tesisat kablosu var. Fakat teyp te arka ve ön hopörlör ayrımı yok. kablolarda ses sinyali olmayabilir. Ben necvox navigasyon taktırdım arkalara da hopörlör taktırdım şimdi 4 hopörlörü ayırabiliyor.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arka kapılarda tesisat var, 16 cm hoparlör alırsanız ses alabilirsiniz, opelin orjinalini de almaya gerek yok çiftini 150 tl'ye çok daha iyi hoparlör alabilirsiniz.

yucelakyuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2014 edıtıon sedan aracımda ;(cd300 teyp) arka kapıları sokturdum forumda tesısat cekılı yazılarına istınaden.. tesısatcı arkadaş kablo cekmemişler işimiz uzun teyp ten alıcaz artık tesısatı dedı,  bende vaktım fazla yok kapı içlerini tak sonra gelırım dedım..acaba tesısatcı mı bulamadı yoksa hakkatten 2014 modellerde yok mu bılen varsa cevap beklıyorum