2013 Astra Classic III h Essentia Yardım...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
33.500 TL aldım. İnternet sitesinden baktığımda 35.400 TL yazıyordu o yüzden fiyatı bana uygun geldi.

hız sabitleyici olayını 250TL gibi bir fiyata özel serviste hallediyorlarmış arkadaşım bugün fiyat almış. ama genede yarın önce servisle görüşecem.

kol dayama max 200 TL, bakalım yol bilgisayarı ne kadar tutacak.

hayırlı uğurlu olsun. keşke konfor paket alsa idiniz donanımını bu şekilde tamamlamaya devam ederseniz daha çok para harcamanız gerekecek,orjinallik kısmı başka bir boyutu:(

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu şekilde yapıldığını duydum. Hız sabitleyici için konunun üst kısımlarında verilen linkte 120TL'ye gerekli parçaları buldum. Yazılımı attırabilceğim güvenilir biryer arıyorum. Arkadaşınızdan yol bilgisayarı için ne kadar ücret ödediğini öğrenme şansınız olursa çok memnun olurum. Sıfır araba satışları arttığı için servis bu sıra çok yavaş çalışıyor.

bugün konusur, detaylarını öğrenir ve sizi bilgilendiririm.

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu şekilde yapıldığını duydum. Hız sabitleyici için konunun üst kısımlarında verilen linkte 120TL'ye gerekli parçaları buldum. Yazılımı attırabilceğim güvenilir biryer arıyorum. Arkadaşınızdan yol bilgisayarı için ne kadar ücret ödediğini öğrenme şansınız olursa çok memnun olurum. Sıfır araba satışları arttığı için servis bu sıra çok yavaş çalışıyor.

arkadaşımla konuştum bugün, hız sabitleyiciyi serviste 250 tl ye yapmışlar, yol bilgisayarını da ücretsiz yapmışlar. nedeni ise aracı satan satış danışmanı araçta yol bilgisayarı mevcut demiş. bizim arkadaş da aracı teslim alınca bunda yol bilgisayarı yok, aracı satarken var dediniz filan demiş biraz da zorlamış servisteki bir çalışan da siz on dakika bekleyin ben halledicem demiş ve yol bilgisayarını aktive etmiş.

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
ek donanım

Öncelikle hayırlı olsun, aracı bedavaya almışsınız ne diyim bu fiyata şuan hiç bir bayi vermez. bende 34500 e aldım seninkinden konfor paketi yok. ama servis yol bilgisayarını ve hız sabitleyiciyi birde sis farını taktı.

Şuan tek sorunum sisler sadece farlar açıkken yanıyor yani parklar açıkken sis yanmıyor.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun, aracı bedavaya almışsınız ne diyim bu fiyata şuan hiç bir bayi vermez. bende 34500 e aldım seninkinden konfor paketi yok. ama servis yol bilgisayarını ve hız sabitleyiciyi birde sis farını taktı.

Şuan tek sorunum sisler sadece farlar açıkken yanıyor yani parklar açıkken sis yanmıyor.

büyük ihtimalle far anahtarı degişmedi ve arka sise bagladılar cünkü arka sisler sadece farlar acıkken yanar..

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
.

Aynen öyle yaptılar yoksa düğmenin değişmesi gerekiyor dediler. Normal elektrikçi bu konuya girmiyor bunun elektrik sistemi farklıymış opelin sadece h kasasında böyleymiş. Bunun mutlaka çözümü vardır ama bilen ya da yaşayan var mı bilmiyorum.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle yaptılar yoksa düğmenin değişmesi gerekiyor dediler. Normal elektrikçi bu konuya girmiyor bunun elektrik sistemi farklıymış opelin sadece h kasasında böyleymiş. Bunun mutlaka çözümü vardır ama bilen ya da yaşayan var mı bilmiyorum.

bunu kim dedi neyi farklıymıs ?

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
250 TL hız sabitleyici için çok arkadaşlar. 150 tlye halledebilirsiniz.İlanda gösterilen parçaları alın.

bu arada far anahtarı lazımsa elimde bir tane var.AUTO özellikli. Düşünenler için 140 tl ye verebilirim.

big_81988918ezo.jpg

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
250 TL hız sabitleyici için çok arkadaşlar. 150 tlye halledebilirsiniz.İlanda gösterilen parçaları alın.

bu arada far anahtarı lazımsa elimde bir tane var.AUTO özellikli. Düşünenler için 140 tl ye verebilirim.

big_81988918ezo.jpg

ben düşünüyorum ama çok sahibinden sitesinde 90tl diyor ama, yanlış anlama seninki biraz fazla.