Astra H 2013 Essentia Konfor Modelini Verip 2014-15 Edition J Kasa Almak Mantıklımıdır ?

Emirhan59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Hayırlı pazarlar diliyorum herkese... 2013 Model Son Seri Essentia Konfor Paketli Astra H aracım var henüz 40 binde aracım şuanki piyasada
73.000 Tlyi Gördü İsteyenler çok her benzinlikte ya yakıt almaya dursam ya da temizlik yaparken illa bi şahıs gelip soruyor inceliyor
MaşAllah nazar deyecek :D Üzerine max 3 5 Lira Ekleyince 2014 2015 Ufak tefek hasar kayıtlı J Kasalar var 40 60 Bin km aras
ı (her zaman düşük km araç alırım)
Sizce mantıklı haraket olurmu Paket Çokmu boş ? Ama kasa da yeni.. Model de yüksek yoksa biraz bekleyip te sport donanım j kasamı almakmı mantıklı 1.4t Enjoy active olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bence aracınıza binmeye devam edim 1.6 düz motor j bulursanız tavsiyemdir

• Beğen
Tepkiler: Emirhan59

Emirhan59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ya 1.6 Düz motor alırım Ya da 1.4t Zaten dizel araç alınmaz şu anda Biraz da kmsine kıyamıyorum aracın biraz yaşlansın ama temizde bir arac buldum 47 binde daha düz motor edition j kasa 76 lira fiyatı 5 tl hasar kaydı var ama bazıları çok boş diyor paket konfor paketin yanın da

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
valla astra h kasa var 153 binde araç satmaya niyetlendik km takıntısı var bizdede vazgeçeceğiz gibi 2005 model full elimizdeki

Livia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H kasa ve j kasayı kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki J kasa pek çok yönden H kasadan daha üstün. Konfor, yol tutuşu, teknoloji, estetik vs. H kasanın içinde telefonunu, cüzdanını nereye koyacağına şaşırıyor insan çok kullanışsız. Ama mevcut aracınız çok temizmiş, şimdi bunu satıp da sorunlu bir arabaya da denk gelirseniz tabiki sonu pişmanlık olur. Eğer mümkünse üzerinde pek oynanmamış( lpg, multimedya, farklı ampul vb. Takılmamış ben orjinalciymdir[emoji3526]) J kasa bulursanız değiştirmeye değer.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Emirhan59

Emirhan59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle hocam oynanmamış araç alırım tabi ama teknoloji yönünden benim aracım daha önde olur çünkü hız sabitleme Limitör kararan dikiz aynası Far yağmur sensörü dijital klima Gıd ekran vb özellikler J editionda yok donanım olarak eksik ama tabiki üst kasa sonuçta yenilik olarak falan güncel aracım daha sıfır poşetleri üzerinde duruyor

Livia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle hocam oynanmamış araç alırım tabi ama teknoloji yönünden benim aracım daha önde olur çünkü hız sabitleme Limitör kararan dikiz aynası Far yağmur sensörü dijital klima Gıd ekran vb özellikler J editionda yok donanım olarak eksik ama tabiki üst kasa sonuçta yenilik olarak falan güncel aracım daha sıfır poşetleri üzerinde duruyor

Teknolojiden kastım astra j kasanın tamamen yeni bir altyapı üzerine kurulmasıydı aslında. Astra H düz essentia kullandım donanım olarak çok boştu hatta arka camlar manueldi. Ondan sonra astra j edition paket aldım o da bayağı bir boştu. O da tatmin etmedi. Gittim sedan sport paket aldım nihayet tamam dedim bu bana yeter şimdi kullandığım araç. Sport style olsaydı daha iyi olurdu[emoji846] ancak aldığım dönemde az kmli temiz lpg takılmamış sport style bulamayınca, mevcut aracımı aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi