2012 Opel Astra

valyant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2012 model opel astra 1.6 classic almayı planlıyorum.Bugün bir araç sahibiyle pazarlık yaptık ayrıntıları paylaşıp sizlerinde fikirlerini almak istedim.Araç 2012 model opel astra 1.6 classic otomatik hatchback 44.000 km Benzin & LPG benzin ruhsata işli 48000 bine kadar bakımları yapılı Haziran 2015' e kadar muayenesi var 4 tane 1 kış kullanılmış lastikle beraber vercek. Ancak aracın tavanına buz düşmüş fotolarını gördüm sadece araç tavanı biraz içeri çökmüş camlarda direklerde herhangi bişi yok tavanı çektirerek yaptırmış takla atma gibi bi durum söz konusu değil.Bir de sürücü kapısı serviste orjinali ile değiştirilmiş içi falan temiz aracın sigara bile içilmemiş fiyat olarak ilk 38.500 dedi pazarlıkla falan 36.500 kadar düştü tereddütte kaldım bende bide sizlerin fikirlerini almak istedim ilk aracım olcak yardımcı olursanız çok sevinirim.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takılan lpg kiti ne marka ? Montajı nerde yaptırmış ve montaj düzgün mü bunu da kontrol ettirin almadan önce. Yoksa uğraştırır.

valyant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prins marka 40 lık tüp takılı dedi araca tüpü 15000 de taktırmış sıkıntım olmadan bindim dedi benim en çok merak ettiğim fiyat olarak uygun mu söylemiş binilebilir mi yarın birgün satarken sıkıntı çıkarırmı bana bayadır araç arıyorum iyice darlandım artık valla...

blatoesouno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana pahalı geldi hocam 1.3 cdti easytronic 52.000 km de tamponda lokal boyalı 2011 astra classici 40.500 e aldık

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada cok geldi..tavanı anladımda kapı niye değiştirilmiş ?

valyant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaza yapmış ondan değişmiş kapıyı yorumlarınız için çok teşekkür ederim bu aracı almaktan vazgeçtim. Yeni bi tane araç buldum 2008 opel astra 1.6 Enjoy Twinport 68000 km Benzin & LPG muayenesi 1 yıl daha geçerli olan 60000 ağır bakımları yapılmış Exper sistem kayıtlarında herhangi bir kazası görünmeyen 33500 diyor acaba fiyat olarak şişik bir fiyatmıdır yoksa uygunmudur kaça pazarlık edeyim araç sahibiylen yardımcı olursanız çok sevinirim...