2011 opel corsa dizel essentia cruise control

ceki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 opel corsa dizel essentia modeline cruise control takılırmı acaba ? .Aracımın yedek anahtarını çıkartırken yetkili servise sordum takılamaz dedi, Tabii inceleme yapıp yapmadığını görmedim ve de bilmiyorum.Bu konuda yardımınızı bekliyorum. :confused:

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı konu daha önceleride açıldı ve cevaplandı. 2009 model ve sonrası essentia' lara beyinden dolayı takılamıyor. İlk çıkan 2007-2008' lere takılıyor.

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki aracım 2011 Corsa D Essentia'ydı. Gittiğim servis de tanıdık ve güvenilir, başından savacak bir yer değil. Bakım için gittiğimde talep üzerine kol değişti uğraşıldı vs. en sonunda eski kolu takıp aracı iade ettiler beyin kabul etmedi diyerek. Sanırım bir kısmında Enjoy'dan farklı bir beyin takılı olduğu için kabul etmiyor, bir kısmı kabul ediyor.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d essientiaların hiç birisine takılamıyor. benim 2007 ye servis 2 saat uğraştı yazılım değiştirmeden tutun denemediği şey kalmadı yine yapamadılar. gövde kontrol ünitesi kabul etmiyor.
illaki yapacağım dersen bir yolu var; kazlı enjoy veya cosmo gövde kontrol ünitesini artık kaç liraya bulabilirsen takacaksın veya yenisini 1.500 lira gibi rakamlara alıp servise de 200 lira gibi para vererek yapacaksın.

ceki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğiniz değerli bilgiler için hepinize teşekkür ediyorum.Sağolun