2010-2011 avensis-skoda süper b- yoksa jetta

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
superb cok guzel bi arac

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jetta'nın tasarımı çok beğendim hem iç hem dış. Bindim ve kullandım 1.6 TDI DSG idi. Rüya gibiydi :) Param olsa alırdım valla SuperB tabiki çok güzel ama ful donanım hariç deri direksiyon bile yok :D O da hiç hoş durmuyor konsolda.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni jetta mı yeni passat mı deseniz bile jetta derim ben. 1,6 TDI DSG highline olacak off off. 70bin liraya araba alacak olsam hiç düşünmeyeceğim bir seçeneğim olurdu herhalde ;)

Jetta'nın tasarımı çok beğendim hem iç hem dış. Bindim ve kullandım 1.6 TDI DSG idi. Rüya gibiydi :) Param olsa alırdım valla SuperB tabiki çok güzel ama ful donanım hariç deri direksiyon bile yok :D O da hiç hoş durmuyor konsolda.

highline oldumu birde tadından yenmez. reklamlarda dediği gibi. "ne güzel bakıyor değil mi?" :D özellikle beyaz renk bir harika. :sulanma:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skoda ve jetta yı kullanma fırsatım oldu...ve benim şahsi fikrim jetta ve scoda farklı bir araba...clasman farkı var...jettta kötü bir araç değil ama scoda süper b de değil olamazda...ben scodada elegance donanımdaki araçtan aldıgım tadı jettadan alamadım...hem rahatlık hem performans açısından...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Superb'nin arka diz aralığı yeter. Limuzin mübarek... :)

semihsatiroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45000 'e alınacak araçlar arsındaki seçimleriniz sanırım şu şekilde olacaktır..

1.2 TSI - Jetta

1.4 TSI - Super B

1.6 vvt-i - Avensis

yakıt sıkıntınız yoksa kesinlikle Super B , D segmentini aşan bir yapıda E segmenti nerdeyse çok konforlu anadolu tabiriyle çok babayiğit bir araç..

Jetta motor ve konfor olarak Super B 'nin gölgesinde az yaksın çok binerim lpg karşıtıyım, vergi ucuz olsun diyenlere iyi bir alternatif

Avensis ise C segmenti ile D segmenti arasına sıkışmış bir araç bence toyota sorunsuzluğunu ve D segmentine yakın konforu Lpg avantajı ile yaşamak isteyenlere..

Eğer konuyu açan arkadaş ne istediğini yazsaymış böyle dallanmaz budaklanmazmış konu..

Siz ne alırdınız? :confused:

Bencede Arkadaşın Dediği Gibi İlk Seçimim Jetta Olurdu 1.2 TSI bizim bir arkadaşın babası aldı 2011 model ne kadar doğru bilemiyorum ama 180 200krş yakıyormuş km'de benzin şaşırdım valla

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) çok iyimsermiş demek dizellerinden az yakıyormuş.

Ee o zaman komple satalım arabaları 1.2 tsi alalım :)

Bu benzın fıyatlarında o rakamlar mümkün değil isterse 0.8 cc olsun.. Belki 2-3 yıl önceki rakamlarda olabilirdi :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bir geçecek 1.2 tsi nereye o kadar yakıyormuş bisikletmi bu :D