2005 astra H ne önerirsiniz

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yaklaşık 20 gündür araştırdım bu konuyu Uygun + Fiyat = Performans ve ekonomi arıyorsan LOVATO diyor çoğu nokta...

1290 / 10 Taksit imkanı ile ( 3 Ay İçerisinde her hangi bir problemde Birebir değişim ve iade garantisi ile )

Ben yaklaşık 20 Gündür bu konuyu araştırıyorum...

Yeni aldığım Aracım Astra H easytronic vites olmasına rağmen LPG kullanıcam

En az 20 Bayi ile görüştüm bu sürede aldığım ortak cevap

Lovato en uygunu fiyat sorunsuzluk ekonomi + performans

En güzel yanı ise 3 ay içinde bir problem olursa birebir kit değişimi başka marka ile veya geri iade almaları Tabi bu bayinin opsiyonu oluyor sanırım...

Arkadaşlar 02.02.2011 itibaryle Lovato taktırdım LPG gerçekten sorunsuz ve mükemmel parçaların kalite olduğunu enjektör ecu vs gerçekten çıplak gözle bakıldığında bile bir atiker bir mimgaz a göre gerçekten kaliteli olduğu anlaşılır biçimde

Araçta çekiş olsun - lpg ye geçil olsun - en ufak bir fark görmek imkansız.

Tavsiyem kesinlikle LOVATO

Yardımcı olabileceğim arkadaşlar var ise özel msj ile telefon vs verebilirim.

Bu arada LOVATO kit tamamı italyan olup normal fiyatı 1450 den 1290 a kampanyaya alınmış bilginiz olsun...

Ne kadar çok sevmişsin lovatoyu :D Sorduğun 20 bayiinin hepside lovato bayiiydi herhalde :) Ben tavsiye etmem şahsen, sorun yaşayan çok duydum, hatta söktürüp BRC taktıran... Ben Prins kullanıyorum bu arada...

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel

Araçlarımız aynı ben de 4 ay kadar önce BRC my10 sistemini taktırdım ne tekleme ne titreme canavar gibi , lpg yi 2.22 TL den alıyorum,tamamı şehir içi 50 TL ye 240km yapıyorum bu aralar ortalama hız 26km ,bu da km başına 0,208 krş yaktığını gösteriyor,siz artık düşünün ki ben araçlarımızın benzinde ne kadar yaktığını gayet iyi biliyorum,lpg de hayat var :D

bu değerler çok güzel bence....

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu değerler çok güzel bence....

Valla Volkan Bey ben bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum açıkcası en az 0,25 yakar diyordum ama bu rakamlar oldukça yüzümü güldürdü.Sorunsuz bir montajla lpg yüz güldürür diyorum :) Hele hele yaz aylarında araçlar çok daha verimli olacaklar ve daha az yakacaklar ama yaza kadar fiyatlar artacağından yine bu seviylerde yakarlar heralde :)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamlarla birlikte sürekli düşündüğüm bir konudur lpg.Azami olarak maliyeti 2000 lira hesaplıyorum lpg+ruhsat masrafı.Lpg'de aracımın 22 civarında kuruş yakacağını düşünüyorum.Genel olarak'ta benzin'le 33 kuruş olarak hesaplıyorum.Aradaki fark 11 kuruş.2000 lirayı çıkarmam için gitmem gereken yol 18.000 Km Aracım 4 yaşında daha 50.000 Km olmadı.Bu miktarı çıkarmam için 2 yıl daha kullanırsam amorti ederim sonrasında kar'a geçerim. Bir farklı açı ise aracı aldığımda taktırmış olsaydım şuan kar'daydım bu yüzden böyle devam ediyorum.

oz_musa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamlarla birlikte sürekli düşündüğüm bir konudur lpg.Azami olarak maliyeti 2000 lira hesaplıyorum lpg+ruhsat masrafı.Lpg'de aracımın 22 civarında kuruş yakacağını düşünüyorum.Genel olarak'ta benzin'le 33 kuruş olarak hesaplıyorum.Aradaki fark 11 kuruş.2000 lirayı çıkarmam için gitmem gereken yol 18.000 Km Aracım 4 yaşında daha 50.000 Km olmadı.Bu miktarı çıkarmam için 2 yıl daha kullanırsam amorti ederim sonrasında kar'a geçerim. Bir farklı açı ise aracı aldığımda taktırmış olsaydım şuan kar'daydım bu yüzden böyle devam ediyorum.

valla bende bundan önce astra f vardı 5-6 sene kullandım aynı senin gibi düşünüyordum uzun süre taktırmadım lpg yi sonrada malum zamlar canımı sıktı gittim taktırdım lpg yi sonrada sattım arabayı :) pişman oldum keşke bu araca taktırsaydım.. bu arada dün gece uğradım benzinliğe 4,16 olmuş benzin bu ne arkadaş sanki altına orantılı melet bigün bozacam kafayı gidip takacam gazı

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim eski aracımda BRC lpg sistemi vardı aracım 2.0lt 140hp bir araçtı.. ben ozmnlar bu lpg işinden anlamadığımdan sorunsuz bir kit olsun diye brc taktırdım şükür gercekten sorunsuz ama şöyle bir olay vardı araç yüksek devirlerde ki aracım triptonik ve 4 ileri bir araçtı o yüzden yüksek devirde kullanmam gerekiyordu ivmelenmek için hemen benzine geciyordu.. sonradan araştırdımki bunların beyinleri misal 1000 1500 2000lik gibi değerde olanlar oluyormuş ve benimki normal 1500 bir kit olduğundan yüksek devirlerde benzine dönüş yapıyordu...Brc'nin distiribütörünün dediğine göre ise gaz kesiciye girene kadar benzine geçiş yapmaması lazım aracın eğer tankınızda lpg varsa..ki bayi takdırdığım tarihte eğer 2000lik bir kit takılsaydı bu sorun olmazdı dedi..
Bu konuyu bayilerle görüşüp anlaşın yoksa yolda az biraz gaza geliyim basıyım dediğinizde direk bir ses "bip bip bip" ve benzine geçiş yaşamayın.. Bir diğer olay ise bazi araçlarda lpg dolum ağzını benzin dolum ağzının oraya takıyorlar bence çok estetik bir astra h içinde böyle bir estetik bence gerekli..