2005 20 Fsı passat % 2009 16 vectra mi

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passatın 1.8 turbosunu kullandım gerçekten iyi bir araç bir de fsı motor bence
daha da iyi vectra nın kasaya 1.6 motor çok ağır kalıyor vectra c ye gerek yok her koşulda passat

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2,0 fsi passatlar sorunlu.yolda bırakmaz ama ufak tefek aşırı derdi war aklınızda bulunsun..

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2,0 fsi passatlar sorunlu.yolda bırakmaz ama ufak tefek aşırı derdi war aklınızda bulunsun..

ßende ßöyLe ßişey olup olmadığını düşünüyordum. çünkü 16 Fsı fiyatına çok yakın fiyatına 20 Fsı hıghtline passat. Ne gibi sorunlari var ßilqidiğiniz paylaşırsanız sevinirim...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg taka gibi bir niyetin varsa fsi lara uygulanamıyor,ama aracın yakısı emin ol 1.6 vectra ile aynı olur forever passat..

aynen şayet aldığınız araca LPG düşünüyorsanız passata takamazsınız. ama bu hiç takamayacaksınız anlamına gelmez. 2009 yılında takılmaya başlanacak. tabi oturması felan belki 2010 bulacak. ona görede düşünmek lazım.

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi benim sana başka bi tavsiyem war gerçi senin arabadan ne beklediğin de çok önemli ama bence 2004-2005 vectra turbo elagance al senin düşündüğün iki arabadanda daha güzel daha konforlu daha performanslı

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk düşündüğüm araçtı 20 turbo ama pek bulunmuyor 2.eL ve genelde Lpg taktırmışlar olanlarda :S yani hüsran 0 pahalı o ihtimali geçtim anlıyacağın

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßende ßöyLe ßişey olup olmadığını düşünüyordum. çünkü 16 Fsı fiyatına çok yakın fiyatına 20 Fsı hıghtline passat. Ne gibi sorunlari var ßilqidiğiniz paylaşırsanız sevinirim...

aracın avans vurmasından, ufak elektronik arızalarına kadar derdi var ki bunu maltepe ereldeki elif hanım bile kabul ediyor.bi de tüketimi biraz çok aracın.imkanınız warsa passat 2,0 tdi güzeldir...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Lpg taka gibi bir niyetin varsa fsi lara uygulanamıyor,ama aracın yakısı emin ol 1.6 vectra ile aynı olur forever passat..
bursada fsi motorlara lpg takılıyor ;)