2004 astra

sees

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2004 astra almayı düşünüyorum sivastaım 23 750 e nasıl comfort dediler ama bagaj kapısında klasik yazıyor sedan 1.6

ZIPKINCI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 KLASİK OLMAZ 2005 DE başladı klasikler aynı kasa 2004 model o paralara enjoj-ya da özellikle ELEGANCE tercih edebilirsiniz...bu kasanın en dolusu 2004 elegance modelidir.

sees

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim kardeşim vazgeçtim zaten başka araba arıyorum bana limit 23 500 olacak şekilde opel astra örnek gösterebilirsen sevinirim özellikli olursa iyi olur

CHoCo_16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Edition 2000 astra ailesinde tek geçerim. o yaşta o konfor zor bulursun başka modellerde. çok özel bi araçtır bence.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sivaslı mısın? Ben de Sivastayım. Yardımcı olmaya çalışırım istersen.

sees

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan kardeşim teşekkür ederim edition arıyacam

sees

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar kafama bişey takıldı da bazı kişiler internette comforta bilgisayar var demiş bazılarıda yok demiş o değişiiomu yoksa insanlarmı bilmio

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Çoğu kişiye göre mid ile tid aynı şey. Hatta Gid, Cid, Mid, Tid, saat, ekranı olan herşey yol bilgisayarı.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım 2004 g kasa hb royal mavi komple orjinal astramı satmayı düşünüyorum yakın zamanda sahibindene koycam,aracım2009 yılına kadar yetkli servis bakımlı ondan sonrası ise özel servisis bakımlı olup tüm bakımları eksiksiz ve düzenli olarak yaptırılmıştır,aracı benden önceki sahibi cok severek bakmış bende aynı şekil sürdürdüm,ben istanbuldayım alıcının istanbul dışından gönül rahatlıgı ile gelip alabilecegi bir araçtır hayal kırıklığına ugratmaz.Enjoy modelide doludur yol bilgisayarı celik cant iç dizayn da falan kısmi farklılık vardır.Aracımın sadece radyatörünün degişmesi gerekiyor ama az bir sızdırması var oda bayagı bi iadre eder,ufak tefek cizikler var malum mahalle cocukları,birde yol bilgisayarında cok az ölü piksel var.Bunların dışında hiç bir sorun yok düzenli bakımını yaptır bin seni üzmeyecek bi araç.05067432779 düşünürsen irtibata gecebilirsin diger konular hakkında konuşuruz.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç 1.6 benzinlidir.