2003-2004 1.6 Vectra kullanan arkadaşlardan bilgi..

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar! Ben 2003-2004 1.6 Vectra kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum. Şuan combomu sattım ve 2003-2004 model 1.6 Vectra almayı düşünüyorum. Bu araç hakkında kullananlar bana detaylı bilgilerde bulunursa sevinirim. Aracın çekişi nasıl? Araç kilometre ne yakıyor? Ben Lpg taktırmayı düşünüyorum. Taktırırsam eğer Lpg kullanışı nasıl olur?(Lpg'li kullananlar varsa) Lpg ile 45 lt'lik bir tankla kaç km yapılabilir? mesela bu konularda bilgi alabilrsem sevinirim.. Aracın hakkında başka artı ve eksi özellikleri neler size göre bunlar hakkında da bilgi ve önerileriniz nelerdir?
Şimdeden herkese çok teşekkür ederim.. ;)

bir bin iki tur at.. varsa tanıdığın 3-5 gün kkullan en iyi cevabı alırsın.. ben 2 sene oldu kullanmaya başlayalı halen yeni yeni özellik keşfediyorum desem yeridir. performans olayına gelince bildiğin 1.6 araba..

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir bin iki tur at.. varsa tanıdığın 3-5 gün kkullan en iyi cevabı alırsın.. ben 2 sene oldu kullanmaya başlayalı halen yeni yeni özellik keşfediyorum desem yeridir. performans olayına gelince bildiğin 1.6 araba..
işte en güzel söz bu olmuş ''bildiğin 1.6 araba'' ,,,,olay bundan ibaret,,,diğer 1.6 lardan öle kolay kolay hissedilcek bi farkı yok ,,,sedan olarak düşünürsek toyota corolla 1.6 ve honda civic 1.6 dışındaki nerdeyse tüm arabalara yakın bi performansı var...............

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her ikisinide kullandım suandakınden de cok memnunum ama hala gozumde passat var :D
bence passat al yakıtı cokd ersende taktır bi lpg gec bakma arkana bana guven

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süredir nete giremiyorum kusurabakmayın arkadaşlar.. yorumalarınızı okudum gerçekten çok açıklayıcı yorumlar yapılmış.tekrar tekrar teşekkür ederim ilginize... bende 1.8 konusunda araştırma yaptım, gerçekten nadir bulanan bir araç.. ama sanırım 1.6 alacağım bu gidişle.. herkese ilgisinden dolayı tekrar teşekkür ederim...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
1.6 vectrayı kaldırmaz 1300 civarında kilo söylemişsiniz ve almayın demişsiniz.. Şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım... Bora 1250 kg benzinsiz ve sürücüsüz boş ağırlığa sahip ve 105 ee bu arabayıda mı almayalım? bunu geçin seat leon 102 ho, koskoca passatların kimi modelleri 102 hp onu da mı almayalım? bence yanlış bir görüş çekmiyo diyen 1 alt vitese alır yoluna gider ki.. bende vectradan daha 5 hp dahi olsa daha güçlü Bora vardı (kiloları eşit gibi) vites aralıklarından dolayı vectra her zaman geçerdi... hadi buyurun zamanında Bora tutulmayan bir araç mıdyı??