2003-2004 1.6 Vectra kullanan arkadaşlardan bilgi..

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar! Ben 2003-2004 1.6 Vectra kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum. Şuan combomu sattım ve 2003-2004 model 1.6 Vectra almayı düşünüyorum. Bu araç hakkında kullananlar bana detaylı bilgilerde bulunursa sevinirim. Aracın çekişi nasıl? Araç kilometre ne yakıyor? Ben Lpg taktırmayı düşünüyorum. Taktırırsam eğer Lpg kullanışı nasıl olur?(Lpg'li kullananlar varsa) Lpg ile 45 lt'lik bir tankla kaç km yapılabilir? mesela bu konularda bilgi alabilrsem sevinirim.. Aracın hakkında başka artı ve eksi özellikleri neler size göre bunlar hakkında da bilgi ve önerileriniz nelerdir?
Şimdeden herkese çok teşekkür ederim.. ;)

emirhan1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence alma beğenenler ama o arabadan öyle çok şey beklenmez ... ama 1,8 2003 ve üzeri vectra.2001 üzeri 1,8t passattan birini almanı tavsiye ederim

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne olursa olsun ne marka olursa olsun alacağın araba kendi modelinin üst motoru olsun

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tolgahan eğer performans istiyosan hiç bulaşma, ama konfor ve güvenlik arıyorsan 10 numara araç.Donanım olarak Elegance lar tıka basa dolu. benimki benzinli 100kmde 8.3litre civarı yakıyor( %80 şehir içi) ama şehirdışında oran baya düşüyor.sanırım lpgli kullanımda kmde yakış fiyatı yarı yarıya düşüyor.1.6 lar 105 beygir.ben çok memnunum açıkçası.sorma istediğin başka bişi warsa buyur...

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tolgahan eğer performans istiyosan hiç bulaşma, ama konfor ve güvenlik arıyorsan 10 numara araç.Donanım olarak Elegance lar tıka basa dolu. benimki benzinli 100kmde 8.3litre civarı yakıyor( %80 şehir içi) ama şehirdışında oran baya düşüyor.sanırım lpgli kullanımda kmde yakış fiyatı yarı yarıya düşüyor.1.6 lar 105 beygir.ben çok memnunum açıkçası.sorma istediğin başka bişi warsa buyur...

Hasan kardeş bilgilerin için öncelik teşekkür ederim. Bende performans açısından çok donanım ve konfor için istiyorum. Fakat daha önce kullanmış bir arkadaşım aracın bayırlarda falan zorlandığını hele klimayı açtıktan sonra daha çok zorlandığını sölemişti.bu konuda sen ne diyorsun? birde burada arkadaşlarında sölediği gibi üst bi motor seçeneğini özellikle 1.8 motor seçeneğini düşündüm. bu konuda ne dersin?

Son düzenleme:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
1.8 vectra çok daha uygun tabiiki ama bulmak o kadar zor ki...
Diğer taraftan vectra 1.6'ya eklemek gerekirse; evet arkadaşının dediği dogru, eger klima acıksa ve yokuş çıkıyorsan çok fazla birşey beklememelisin arabadan.Ancak demek istedigimiz bu, eğer bunlar çok önemli değilse araba seni herşekilde memnun eder.Normail kullanımda hiçbir problem yaşamazsın ancak çok da büyük şeyler beklememelisin 1.6'dan...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasan kardeş bilgilerin için öncelik teşekkür ederim. Bende performans açısından çok donanım ve konfor için istiyorum. Fakat daha önce kullanmış bir arkadaşım aracın bayırlarda falan zorlandığını hele klimayı açtıktan sonra daha çok zorlandığını sölemişti.bu konuda sen ne diyorsun? birde burada arkadaşlarında sölediği gibi üst bi motor seçeneğini özellikle 1.8 motor seçeneğini düşündüm. bu konuda ne dersin?

ewt 1.6 motoru 1350 kilo civarı bi araç için düşük.bayırlarda zorlanıyor.vites küçültmek zorunda kalabilirsin.ama süratti biraz aldıktan sonra yetişmek zor:p 1.8 vectra için ideal.ama bulmak gerçekten zor.ayrıca 1.8de yakıt tüketimi 11 fln olur heralde...
donanım 10
güvenlik 10
konfor 10

:good:

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
arkadasım ne olursa olsun 1.6 alma satamazsın
sen hem konfor hem performans ısıtyorsun o kasaya o motor senı tatmın etmeyecektır
ben kullandım sarmadı benım arabadan ınınce bıle
benım arac 136bg olanı