2001 vektra b 1.6 sallama sorunu kesiklik

mete.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bobinin yeni deyiştiğini yazmıştım teşekkürler.
acaba emme manifoltunun içinde bisorun olabilirmi bu gün baktım içi baya bi yağlıidi.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
egr rölantide çalışmaz z motorda hareket halindeyken çalışır bilgin olsun. ayrıca aracını tech 2 veya op-coma bağlatmadınmı? sıkıntının programda belli olması gerek. teknik verileri hareket halindeyken okuyun ve takip edin mutlaka bir ipucu yakalarsınız diye düşünüyorum.

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araba ve aynı sorun birebir bendede var satmaya kalksak alacak adam bir tur atsa rezil eder bizi..ahlaklı bir şey olmaz hep titriyor gaz yemiyor.birden fırlıyor birden yığılıp kalıyor bir gün iyi bir gün kötü ortasını bir türlü bulamadık ..sıralı sistem gaz takdırdık gaz dan mı benzinden mi çaresi olsa da arabayı başdan yenilesek o da yok..allah yardım etsin vectra 2001 comfort 1.6 comfort kullanan arakadaşlara...sabır..

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar benim aracımda vectra b 2001 1.6 ben çok memnunum hiç bir sıkıntımda yok.1.6 ların hepsini kötülemeyin bence. bakımlı araba asla sıkıntı çıkarmaz. zamanında bir takım bakımları ve kontrolleri ihmal edn arkadaşlar bence böyle sıkıntı yaşıyorlar.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
salih-akkaya .....arkadaşım ankarada nerdesin ? istersen benim op-comla aracına bağlanıp bi bakalım neymiş sıkıntısı.

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakımlarımı 7.500 km yağ buji filtreler düzünli yaptırıyorum extra bir problem çıkarsa zaten ustaya gidiyoruz.sadece sürücü tarzı birisi olduğumuz için gayetde hassasız forumdanda takip ediyorum bu tür sıkıntılarıki başımıza bir iş gelirse müdahalemizi o yönde yaptıralım diye deneme yanılma çok olabiliyor çünkü bu konuya açan arkadaşımız sağolsun yardımcı oluyor bütün yaptırdığı işlemleri birebir anlatıyor ve şu ana kadar bir çözüm hala bulamamış kronik bir şey demekki bu sorun belki şans mutlaka her araçda aynı model de olsa olmayacaktır...aynı sorun ama bizim aracın modelindeki araçların % 50 sinde vardır buda büyük bir rakam opelin büyük bir eksiği ve ve çözüm üretememeside müşteri memnuniyeti açısından büyük bir eksik yetkili servis olarak saygılarımla..umarım bende sorunu olan arkadaşlara başıma gelen sorunların çözümüyle yardımcı olabilirim..teknik olarak bir çözüm sunacak ustalığım yok çünkü saygılarımla

kaan_alp58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kades sivastan otodemirgil var 05322959182 sadece opel ve volkswagen uzerine casıyolar işlerini iyi biliyo durumunu istersen onlara bi anlat mutlaka yardımcı olcaklardır ophell uyeliri ayrıca

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salih-akkaya .....arkadaşım ankarada nerdesin ? istersen benim op-comla aracına bağlanıp bi bakalım neymiş sıkıntısı.

ethem abi merhaba senin dükkan felanmı var benim arabada da birkaç sorun var bir türlü cihaza bağlatamadım.ben ostim tarafındayım.birde bişey sorcam ama.arabaya genel bir bakım yaptırcam yağ, filtreler, buji, fren balataları,kelebek boğazı, oksijen sensörü, EGR temizlii felan acaba bunlar tahminen ne kadar tutar servisten fiyat felan almadım yakın zamanda yaptıran arkadaşlar felan varsa yazarsa çok sevinirim.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yok abicim ben tek başıma servis oldum :) bir kurumda elektronik teknisyeniyim fakat arabadan iyi anlarım.sitede bilenler bilir.

Son düzenleme:

mete.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ETHEM BEY dikkatli okursanız egr valfine gelen voltajın seyir halinde gaza basınca 5 v olarak yazdım ben de elektronikciyim saygılar.