2001 vektra b 1.6 sallama sorunu kesiklik

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tum yorumları tel tek okudum benımde aynı sorun var sımdı gıdıyorum ama ıyı bır usta burada yok yapacaksam

bu arada sorununuz halledılmısya cok sevındım

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ınanırmısınız gıttım ustaya ve araba hanı dıscı hasta mısalı duzeldı korktu sanırım

ama yıne yapacaktır bılıyorum

xyz0101

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizeldede böylemidir acaba

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2001 vektra b düşük devirlerde motorda aşırı gidip gelmeler oluşuyor debriyaja basmadan sallanmayı durduramıyorum gaz verince veya bırakınca silkeliyor kelebek temizliği ,karbon temizliği, egr deyişimi ,buji deyişimi vs yapıldı hep aynı problem, yapabilen servis yok sizlerden yardım bekliyorum şimdiden tşkkr EKLEMEK İSTEDİM ADAPAZARI YILMAR A GİTTİM ARIZAYI BULMADAN 11O TL PARA ALDILAR HARAM OLSUN

Aynı Durumdan Gittim Kelebekleri Temizledi Tüpçüye Gittim Bi kablo Değiştirdi 80 Lira aldı

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metin bey bende adapazarında oturuyorum ve 1.6 vectram var dediğiniz işletmeye bende lanet okuduğum zamanlar oldu.ben de ilk aldığımda dediğiniz sorun vardı carbon cleaning le sorun cözüldü sizin problem daha büyük sanırım.bide benim araç lpg li cook düşük devirlerde gaz verince araba bozuluyor ve tekleme yapıyor bunun normal olduğunu sölediler bana.ben adapazarında ki hemen hemen tüm opel tamircileri gezdim bi tane buldum yeni trigeri değişecem iyi bir ustaysa size bilgi veririm. bide bizim üye otomobilleri bölümünde sakaryalılar bölümü var oraya bekleriz saygılar..

mete.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler dostum, zaten bizim ustalarımız ;yapamadıkları işler hakkında bu normaldir .diyor alıştık artık ,ayrıca usta tavsiyeni bekliyorum vectralı .