2001 astra classic roleleri yardım

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda yeniyim.2001 astra classic arabam var.sigorta kutusunda boş role yuvaları var.kabloları çekilmiş fakat roleleri takılmamış.bunlar ne amaçla kullanılacak.kitapçıkça ve resimde roleleri göstermiyor.sis farı vs taksak hangisini kullanacağız.bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olsun.tşk.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hoş geldiniz ama forum kurallarına göre kendinizi tanıtmanız gerekiyor yoksa konunuz silinecek kimse yardımcı olamayacaktır...

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelciyim

arakadaşlar kısaca kendimi tanıtayım.ismim hasan ali,46 yaşındayım.şuan eskişehirde oturuyorum.6 yıldır opel kullanıyorum.arabamdan memnunum.bana yetiyor.hızı sevmem.sakin araba kullanırım.kurallara uyarım.yolda trafik canavarı olmam.yol isteyene yol veririm.hiç acele etmem.şimdilik bu kadar ,rolelerle ilgili cevaplarınınızı bekliyorum.saygılar.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir fotograf cekip koyarsan daha iyi olur. hangileri bos gözükür..

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Resimleri upload ettim buyrun ..

Beyaz rolenin sağından 3 tane yuva boş,bide beyazın solundaki siyah rolenin üzerindeki yuva boş.Bu yuvalar ne için koyulmuş acaba? Tavan lambasına geçikme rolesi koymak istiyorum bu yuvalardan hangisi uygun olabilir ? yoksa lambanın içine devre koyacağım..yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Arkadaşlar Resimleri upload ettim buyrun ..

Beyaz rolenin sağından 3 tane yuva boş,bide beyazın solundaki siyah rolenin üzerindeki yuva boş.Bu yuvalar ne için koyulmuş acaba? Tavan lambasına geçikme rolesi koymak istiyorum bu yuvalardan hangisi uygun olabilir ? yoksa lambanın içine devre koyacağım..yardımlarınızı bekliyorum

zaten boş oralar normelde kablo köprü yapılmış birtane yuva varr beyaz kablo ilee orjinalden

hasanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum ,boş role yuvaları kullanılmazmı?yani buralara hiç role takılmazmı?herhangi bir amaçla...