astra g c.c eksik tesisat yardımı

ugursezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim çok araştırmama rağmen aradığım cevabı bulamadım. 2 haftadır 2001 astra g elegance aracıma hız sabitleyici taktirma ve montajiyla uğraşıyorum. Kolu ve musuru kendi imkanlarimla taktım. Özel bir serviste tech2 ile aktif hale getirdim fakat çalışmadı. Motor beyninden içeriye olan tesisat kısmının eksik olduğunu söylediler fakat bunu istanbulda kimseye yaptiramadim. Yetkili servisleri sizler de iyi biliyorsunuz ki 1'e 5 katıyorlar. İstanbul avrupa yakasında bu tesisatı yaptırabilecegim bir yer varsa yayardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler

ugursezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu şablon ve soket x motor için geçerli. Benim aracım z motor. Ve bu şablonu bugün elektrikçime gösterdim beyindeki soketi söktük ve farklı bir soketle karşılaştık. Yani elektrikçim de çözemedi işi ve servise yönlendirdi. Amacım istanbulda bu işlerden anlayan birisini bulmak :/

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende birara hız sabitleyici taktırmak istemiştim z motor astra g. müşür ve kol takıldıktan sonra biryerde kabloyla köprü yapılması gerektiğini söylemişti özel servis ben sonra vazgeçmiştim. sizinkide bununla alakalı bişey olabilirmi.