2000 wectra anahtarsız nasıl çalışır

jansport61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:cry: aracım kapının önünden hiç bir iz bırakılmadan cam kırılmadan çalındı. hadi belki kapılarını açarlar ama nasıl çalıştırırlar götürürler bu araçlarda immobolizer denen bir sistem var bildiğim kadarıyla anahtarsız kontak motor beynine sinyal göndermediğinden çalışmaz. yoksa buda yalanmı yada hırsız onunda yöntemini bulmuşmudur. çekiciyle götürülmemiş çünkü aynı gece aracımın çalındığı yerden 20 metre uzakta baska bir aracın kapısını zorlamış açmışlar ancak baston kilidi sökemeyince bırakmış:help:

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
çok geçmiş olsun yaaa :( inşallah biran önce bulunur sağ salim :(

ya kapı açma hakkında bişe duydum...pinpon topunu deliğe yaslayıp pat diye vurunca kilit açılıyormuş...bir de arkadaş görmüş çekiciler vectrayı götürmek için kapısına 2 tel sokmuşlar...2-3 kez telle çat çat diye vurmuşlar kapı açılmış...

hadi bunlar tamamda...araba nasıl çalıştı gerçekten :s

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence çekiciyle götürülmüştür zannetmiyorum anahtarı salalında immo çipi olmadan çalışmaz

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir diğer yöntemde camın üstündeki çıtadan tornavida veya metal sokup çıtayı kol girecek kadar eğiyor sessizce açıyor. Ama nasıl çalıştırıyor bilmiyorum ki ne range roverlar, mercedes, bmwler çalınıyor. nasıl çalıştırıyor bilmiyorum.

Geçmiş olsun. Kasko vardır inşallah.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun ,inşallah aracı bulursunuz;kapıyı hadi açarlarda ,immoyu nasıl iptal ettiler ki,yoksa her araca uyan immo şifresini çözen bi çip falan mı var ,yoksa immoyu iptal etmek çok uzun sürer heralde,artık günümüzde baston kilit şart oldu ,ben hep baston kilit kullanırım ama yakında bu şerefsizler onada bi çözüm bulurlar...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bir diğer yöntemde camın üstündeki çıtadan tornavida veya metal sokup çıtayı kol girecek kadar eğiyor sessizce açıyor. Ama nasıl çalıştırıyor bilmiyorum ki ne range roverlar, mercedes, bmwler çalınıyor. nasıl çalıştırıyor bilmiyorum.

Geçmiş olsun. Kasko vardır inşallah.

aynı şeyi benim arabamın sağ ön kapısına yaptılar...bükmüşler ama merkezi kilit sistemi olmadığı için açamamışlardı

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her anahtarcı değil ama bazıları arabayı çalıştırabiliyorlar. Kesinlikle eminim bu işin nasıl olduğunu LND biliyordur. Ama detaylarını anlatmayacaktır.
mantıklı düşünmek gerekirse Her güvenliğin mutlaka bir açığı olmalıdır. Çünkü kısıtlama yapan kişininde buna ihtiyacı olabilir.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun.
aracın yedek anahtarıda sizdemiydi.2.el alınan araçlarda bazen yedek anahtarın kayıp olduğu söyleniyor.aracı satın alan kişi de extradan 200-300 harcamamak için anahtar ve şifre sistemini değiştirmiyor.
veeee bir gün araç ortadan kayboluyor..
bu şekilde çalınan bir kaç araç duymuştum.umarım sizinde böyle bir hadiseniz olmamıştır.
bir gazete haberinde ise,çıkma immo beyni falan bulunup araçtaki ile değiştirilerek çalındığı yönündeydi.ama nederece doğru ve uygulanabilir bilememmm.

jansport61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun.
aracın yedek anahtarıda sizdemiydi.2.el alınan araçlarda bazen yedek anahtarın kayıp olduğu söyleniyor.aracı satın alan kişi de extradan 200-300 harcamamak için anahtar ve şifre sistemini değiştirmiyor.
veeee bir gün araç ortadan kayboluyor..
bu şekilde çalınan bir kaç araç duymuştum.umarım sizinde böyle bir hadiseniz olmamıştır.
bir gazete haberinde ise,çıkma immo beyni falan bulunup araçtaki ile değiştirilerek çalındığı yönündeydi.ama nederece doğru ve uygulanabilir bilememmm.
eğer araç anahtarsız çalışmıyorsa ilk söylediğinizin olma ihtimali fazla cünkü aynen dediğiniz gibi anahtar kayıp dedi bende değişmedim tam bir yıl sonra arac kayboldu:sorry:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun, kaskonuz vardır umarım.Gerekli yerlere çalıntı bildirimini ihmal etmeden yapın.Arabanız herhangi bir olaya karışırsa sorumluluk sizde olmasın.Bizim bir arkadaşın başına geldi, aracı istanbulda çalındı (fiat uno) aynı gün akşam terk edilmiş oalrak bulundu.Yalnız aynı gün 17 tane kapkaç olayına karışmış.Polis araç sahibine tutanak imzalatmıştı