2000 Model Renault Laguna görüşleriniz

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Kısmetse yakın zamanda 83bin km.de otomatik vites buz mavisi 2000 Model Renault Laguna 2.0 RXE almayı düşünüyorum.140 hp lik Volvo motorlu olanlardan değil, 115 hp liklerden. 115 hp az o motora göre ama benim için performansın çok önemi yok. Arabada cruise control,dijital klima,arka kol dayama, sürücü ve yolcu airbagleri, abs mevcut.

Sahibi ile görüştüm, Renault servis müdürünün arabası olduğunu söyledi,temiz bir araca benziyor. Fiyat olarak 15.500 TL diyor.

Sizce bu araba alınırmı, nasıl bir arabadır ? Fiyat olarak 10 yaşında bir araç için biraz fazla geldi, kaça bitirebilirim bu işi tahmininizce?

Görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Araba bu : http://www.sahibinden.com/82_000_km_...XQQdisplayitem

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Laguna kalite bir araba...beğeniyorum ve fiyatını takip ettiğim ender araçlardan...bence pahalı....ayrıntıya dikkat ederim ve aracın içini hiçde müdür aracı gibi görmedim...hem otomatik?:Dhem pahalı?:Dhemde içi temiz kullanılmamış...tabiii yakından incelemek gerek...

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ünal Bey zaten sahibi arabayı Renault servis müdüründen almış. Şu anki sahibi ne iş yapıyor onu bilemiyorum :) Ön koltuklar kılıf evet onu gördüm. Bu arada ben zaten sadece otomatik vites arabalar ile ilgileniyorum.

Peki sizce maksimum bu arabaya ödenecek miktar nedir?

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tercihim modeli yüksek bir araba olurdu ama bu araç için sadece yakından görmek gerektiğini düşünüyorum alırsan da muhakkak orjinal döşemelerine bak kılıfları çıkar yani benim gözümde ki fiyatı maalesef 10 12 lira arası bir arkadaşım 2002 sini 16500 e aldı 50bin de araç hatasız sen düşün artık gerisini

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence alacaksan 140 hp olanlardan bulmaya çalış bende şu anda laguna arıyorum kafama göre bişi gerçekten güzel araba ama 115 likler tutulmuyo pek
hem sadece performans olarak düşünme 140 olanları düşün hatta bide bana bak

the İMAM

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araba ama çok yaktığını biliyorum

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
vites topuzu takdire şayan insan kibar bişey yapar o nedir yaa gerçi birçok otomatik vites arabada öyle özellikle eski modellerde...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Renault laguna, konfor ve rahatlık anlamında gerçekten güzel araba. Özellikle uzun yolda çok keyif verir. Yumuşaktır. Diğer taraftan bu 115 hp'lik 2000 cc motorlar otomatik vites ile beraberinde yüksek yakıt tüketimini getirir. Yakıtından şikayetçi olabilirsin bir süre sonra. Fiyat olaraksa biraz daha düşük olmalı en azından 14000TL

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Bu fiyata bunu alacağınıza neden Vectra düşünmüyorsunuz?