2000 Model Renault Laguna görüşleriniz

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Kısmetse yakın zamanda 83bin km.de otomatik vites buz mavisi 2000 Model Renault Laguna 2.0 RXE almayı düşünüyorum.140 hp lik Volvo motorlu olanlardan değil, 115 hp liklerden. 115 hp az o motora göre ama benim için performansın çok önemi yok. Arabada cruise control,dijital klima,arka kol dayama, sürücü ve yolcu airbagleri, abs mevcut.

Sahibi ile görüştüm, Renault servis müdürünün arabası olduğunu söyledi,temiz bir araca benziyor. Fiyat olarak 15.500 TL diyor.

Sizce bu araba alınırmı, nasıl bir arabadır ? Fiyat olarak 10 yaşında bir araç için biraz fazla geldi, kaça bitirebilirim bu işi tahmininizce?

Görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Araba bu : http://www.sahibinden.com/82_000_km_de_2000_model_2_0_rxe_laguna-35WQQaXQQ16608658WQQpXQQdisplayitem

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu bir yere açman yeterli oalcaktır :)

Görüş almak için konuyu açtım,forumu öğrenmek için yada polemik yaşamak için değil :)Çok şükür 3 sene oldu biliyorum forumu kullanmayı,ama hangi bölüme açacağım konusunda arada kaldım o yüzden iki kere açtım, yöneticiler zaten görünce silerler bir tane konuyu diğerine bağlayıp taşırlar. Ama yinede uyarınız için teşekkür ederim.

Saygılar.

Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüş almak için konuyu açtım,forumu öğrenmek için yada polemik yaşamak için değil :)Çok şükür 3 sene oldu biliyorum forumu kullanmayı,ama hangi bölüme açacağım konusunda arada kaldım o yüzden iki kere açtım, yöneticiler zaten görünce silerler bir tane konuyu diğerine bağlayıp taşırlar. Ama yinede uyarınız için teşekkür ederim.

Saygılar.

Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

yok cnm ben birşey demedim :)
dogrudur. arada akliyoruz bazen..

o zaman yorum yapayım. o zamanki lagunaları simdikinden daha çok seviyorum ben. konforludur

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba temiz duruyor ama yinede baktırman lazım.bende 2.0 rxt kullanmıştım 140 hp lik.uzun yolu çok güzel bi araç fakat parçaları biraz pahalıdır.baktığın araçda belirttiğin üzere 2.0 ama 140 lık değil.şimdi 2.0 vergisi vereceksin bence 140 lık rxt bak 99-2000 model arası illaki laguna istiyorsan.bari aldığına deysin koltuk ısıtmalı...şu araç olabilir

http://www.sahibinden.com/arac_cok_temiz_dir_bakmadan_gecmeyin-36WQQaXQQ16851338WQQpXQQdisplayitem
favorim
http://www.sahibinden.com/renault_laguna_2_0_16v_140lik_lpgli-52WQQaXQQ18537165WQQpXQQdisplayitem

Son düzenleme:

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökay Bey teşekkür ederim bilgiler için ama ben otomatik araç düşünüyorum. Manuel İstanbul'da eziyet malesef.

Birde bu Laguna'larda hararet göstergesi sabit mi yoksa Astra F lerdeki gibi 100 dereceye kadar gelip 100 de mi fan açıyor?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir arçata sabit degildir ki. gerektigi zaman çalişir hepsi. oda büyük ihtimal 100 civaridir..

bedevi1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çevremde bir kaç kişi de var kullanığım bi araç o fiyata 2.0 RXT almanı hatta koltuk ısıtmalı 16inç jantlı olanı almanı tavsiye ederim parçası ön takımı biliyorum çok pahalı değil biraz km yüksek uzun yol arabsı oldugu içindir o da

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökay Bey teşekkür ederim bilgiler için ama ben otomatik araç düşünüyorum. Manuel İstanbul'da eziyet malesef.

Birde bu Laguna'larda hararet göstergesi sabit mi yoksa Astra F lerdeki gibi 100 dereceye kadar gelip 100 de mi fan açıyor?

otomatik istiyorsan mutlaka sıralı sisitem lpg li alman lazım yoksa otomatik lagunada biraz fazla yakar.ayrıca lagunanın otomatiği fazla tutulmaz biraz problemli olduklarını duymuştum.sabit fanlı araçlar eskide kaldı renault 12 gibi.artık sabit kayışlı fanlar yok.