2 Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konsoldan sürekli gelen şırrrrr sesi nedir sanki kalorifer boruları dolarmış gibi ama inceden sürekli devam ediyor. sanki direksiyon çevirince oluyor gibi geldi. zaten direksiyon pompamda arıza var. bazen normal çalışırken birden sertleşiyor. arama yaptırdım pompanın tornalanması falan deniyor. servis değişecek demiştri 1500 ytl'ye ama sanırım bazen yapıyorsa tamiri mümkün deniyor.

Opel Team Service Ankara gelsem bu sorunlarımı halleder misin ? Bi uğrayayım size siftah yapayım :D

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak abi pompanın sesi olmasın o kabinden gelen ses yada kalorifer üfleme fanı olmasın..

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konsoldan sürekli gelen şırrrrr sesi nedir sanki kalorifer boruları dolarmış gibi ama inceden sürekli devam ediyor. sanki direksiyon çevirince oluyor gibi geldi. zaten direksiyon pompamda arıza var. bazen normal çalışırken birden sertleşiyor. arama yaptırdım pompanın tornalanması falan deniyor. servis değişecek demiştri 1500 ytl'ye ama sanırım bazen yapıyorsa tamiri mümkün deniyor.

Opel Team Service Ankara gelsem bu sorunlarımı halleder misin ? Bi uğrayayım size siftah yapayım :D

o ses bende de var sadece direksiyonu çevirdiğimde oluyor. robot bir kol hareket ederken çıkan ses gibi eğer aynı ses ise.

Acaba nedendir ki ben de hidrollik yağını değiştireyim belki ondandır diyodum kendi kendime ama henüz değiştirmedim.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kalorifer değil bildiğin içerde mini bir şelale var gibi :D robot sesi de değil o zzzzz şeklinde. ben süs şelaleleri satılır ya mini, onların sesi gibi bir sesten bahsediyorum direksiyon çevirirken artıyo.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya kardeşim o ses elektronik dreksiyon olduğundan geliyor direksiyonu döndürürken elk motorunun çalışması benimkindede var

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o şırrr sesini unoda çok duyardım ben kalöriferle ilgili bişey diye düşünüyorum çünkü evde kalöriferleri ilk yakınca da öyle ses yapıyor :D

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o şırrr sesini unoda çok duyardım ben kalöriferle ilgili bişey diye düşünüyorum çünkü evde kalöriferleri ilk yakınca da öyle ses yapıyor :D

bende de tipo varken aynı sesi duyardım torpidonun altından gelirdi gaz bastıkcada hızlanırdı :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bende kontağı yarım açınca (ışıklar yanınca) geliyor o ses, sanırım benzin pompasından geliyor. Onun dışında direksiyonu çevirince gelen zzz sesi her arabada geliyor, hidrolik motorlarının seni o ses.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben makina mühendisiyim ve bu sesin motor sesi olmadığına eminim zzzzz deği :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...