2.el rezaleti

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Pert değilde değişik bir örnekte benden olsun.Bugün öğleyin yeğenim aktardı akkadaşı 2005 opel vektra nisan ayında 70000km rede almış satan kişi 77500 de yağ ve filitre değişecek yapılacak birşey yok diyor,lastikler,paspaslar ve akü yenilenmiş alan kişiye sözde fazla masraf olamasın diye bunları yapmış . Cuma günü yağ değişim zamanı gelince yetkili servise gitmiş ama ne gidiş aracın devemlı bakıma gittiği mekana denk gelince 77500 bakımı 177500 bakımına çıkmış. Bu bakıma yağ değişimi derken üçüncü triger değişimi, baskı balada da eklenmiş.Malesef bazı kişiler vicdanı ile cüzdanı arasında kalınca cüzdanını tercih ediyorlar. Bunların suç ortağıda yine ayni yaradılışta olan sözüm ona ustalar diyelim, beş ,10 liraya tenezül edip km düşürüyorlar. araştırın internet ortamında bu işi yapanların reklamlarını bulabilirsiniz. Araç alırken yetkili servislere göstermenin bundan böyle yararı büyük.Madur olan arkadaş bir beyin tamircisine gidip 5 liraya normal km resine çevirtmiş . :(

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurban bayramı öncesi Astra G kasa aracımı sattım o zamandan beri Astra H arıyorum (hiç bir şekilde galericilerle işim olaz derken) geçen pazar günü 2008 astra H dizel buldum 70000 kmde sadece 1 parça boyalı dedıler baktık ettik temiz araba kaporamızı verdik pazartesi kontrol ettrip alacagız dedık neyse aracı ustamıza götürdük turbosu bitik boyalı dedikleri yerde değişmiş çıktı tabi adam çamura yattı arabamızda sorun yok vs vs olan bizim kaporaya ve dizel araba sevdamıza oldu ben ne derseniz deyin benzinli alacagım iyi insanlarla karşılastırsın diyelim

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaşım 20.000 liraya 2007 punto aldı..active modeli,kasko yapacakken arabanın pert oldugunu öğrendik..araba 49000 km de idi,ve baktırmadık yer bırakmadım abi,ben bu arabayı her yere baktırdım dedi,hatta yetkili servisteki usta,bu arabanın tüm bakımlarını ben yapıyorum bu araba temiz demiş...gerçekten de kaportada çizik yok ama araba orta refüje girmiş ve alt takımda büyük hasar varmış,o sebeple perte ayrılmış..yani arabanın yürüyeni kötü,kaporta güzel..neyse araba arkadaşın elinde patladı anlayacağınız,kasko yapamıyor,kara listede araç..ayrıca km de oynanmış,şirket arabası 49000 de olur mu..başka bi arkadaşta punto var..aynı model,65000 de..çokta binmez,yol yapmıyor..uzu lafın kısası araba alırken nereye gösterirseniz gösterin bi şekilde afedersiniz ama;kazık yeme ihtimalinz oldukça yüksek..

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceden 20 ye yakın araba alıp sattık ben böyle şey görmedim..
bu zamanda işler karışık herkes kazıklamaya çalışyor birbirini..

daha önceden de 2-3 araç alışverişi yaptığımız bir galeri vardı çok sağlam adamlardı en sonda o galeriye bir araba geldi ilk el kullanılmış galeriye gelir gelmez arabayı servise daha sonra benim ustama gösterip aldım

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceden 20 ye yakın araba alıp sattık ben böyle şey görmedim..
bu zamanda işler karışık herkes kazıklamaya çalışyor birbirini..

daha önceden de 2-3 araç alışverişi yaptığımız bir galeri vardı çok sağlam adamlardı en sonda o galeriye bir araba geldi ilk el kullanılmış galeriye gelir gelmez arabayı servise daha sonra benim ustama gösterip aldım

hayırlı olsun

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 focus 65.000 de km den suphelendınız de 2005 35.000 de cıvıc ın km sınden neden suphelenmedınız?

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
kuzenimden alintilar:
1. 2006 ford focus : araci 60.000 km diye aldi. fakat arac 2 yil önce 165.000 km bakimina girmis.
2. 2007 ford mondeo : araci 70.000 km diye aldi. arac en son 125.000 de bakima girmis.
3. 2009 opel insignia : araci hatasiz diye aldi. fakat araci alirken aracin sahibi tanidigi servise götürmüs. daha yeni aracin sag tarafinin komple boyali oldugunu ögrendi. :D
sans meselesi caniiiiimmmmmmm. :D :D :D

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar lütfen kabalığımız bağışlayın ama bu sahtekarlara söylemek istediğim bir söz var : ŞEREFSİZ HAYSİYETSİZLER