2.5 v6 mı 2.0 dti ile takas etmelimiyim sizce

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun abi. Dizel büyük nimet şu zamanda.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an tek alışamadığım şey mazotun bitmemesi..bugün 90 km yaptım milimetrik oynadı ibre..aslında herkes sorunlu araç dti alma dedi ancak v6 dan sonra bu gözüme daha sorunsuz gözüktü..en azından motorda ne var gözüküyor. müdehale etmek daha kolay..ama cdx e göre tek tesellim yakıt o konforun ve gücün yanından bence çoğu araç geçemez..

hacım bu kadar söyleme nazar değer bak söyliyim benim arabayı ne zaman övdüysem illa bişey çıkartıyor başıma:D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacım bu kadar söyleme nazar değer bak söyliyim benim arabayı ne zaman övdüysem illa bişey çıkartıyor başıma:D

vectra b lerinin geninde var bu şimarıklık övgüye hiç gelmiyo ara sıra ipini çekmek lazım :) ...

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kullanıyorsun sımdı, 4 gunluk kullanımına dayanarak söylermısın bu dtı lar gercekten ÖCÜ mü :) milletin korkulu rüyası

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kullanıyorsun sımdı, 4 gunluk kullanımına dayanarak söylermısın bu dtı lar gercekten ÖCÜ mü :) milletin korkulu rüyası

ben öcü olmadığını biliyordum zaten... 1985 te opel ascona 1.6 d için neler söylerdi bir bilsen.. arabanın kızdırma bujileri bozulurdu traktörle çekmeye kalkan ustalarmı ararsın pompa değişecek diyenimi ararsın buna benzer örnek çok.. arkadaşlar haklı sonuçta piyasadaki ustaların bilgisizliği ortada..dti için söylenenler v6 için söylenenlerin yanında devede kulak kalır.. tek sorun biraz rolantide sesli oda iyi bir yalıtımla çözülecek olay.. dizel konusunda çocukluktan gelme deneyimim var ve saulsun 60 yaşındaki babam halen arabaları çok seviyor her dakka arabasıyla uğraşıyor dizel hastası..

ailenin dizel geçmişi

1985-1991 ascona 1.6 d
1991-1996 mersedes 190 d
1996-2000 tipo 2.0 tdi lincia
2000-2003 golf
2006-2008 saxo 1.5d
2008 - halen astra 1.7 d
2012- halen 2.0 dti :)
arada tabi benzinli çok araç geldi geçti 2000 den sonraki astra hariç benim araçlarım..diğerleri babama aitti