4 ay dayanabildim v6 sızlığa :D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğiniz üzere en gıcırından v6 vectramı dti ile takas etmiştim... ama günden güne o homurtuya ve hıza özlem duyuyordum.. son 10 gündürde araç aramakla meşguldum bugün 99 vectra v6 ma kavuştum.. biraz komik olucak ama evin önünde 2 tane vectram var şu an :) belki biraz zorlasam insignia bile alabilirdim yada kolayca vectra c v.s. alabilirdim ancak b kasadan vazgeçemiyorum seviyorum aracı bakıma aldım lpg sistemi komple yenileniyor şu an devamında chip uygulanmadığı için yazılım atılacak.. araç siyah boya koruma pasta kuaför v.s. dan sonra 17 inc jantlar takılacak syron v serisi hız lastikleri takılacak fren sistemi güçlendirilecek kat.iptal edilecek v.s. yeni aslanımı canavar yapacağım açıkcası ve 15 gün sonra tatile onunla çıkacağım.. bu konuyu açmamın sebebi ise cidden mutluyum :) temiz bir v6 bulduğum ve tekrardan istediğim gibi toplayacağım için...

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğur olsun.Güle güle kullanın.Fotoğraflarını en kısa zanda bekliyoruz...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...ikisini yanyana balkondan çekink oyun resimleirni bence...her insana nasip olmaz iki vectra b kapıda durması...:)resimleri bekliyoruz...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan abi hayırlı uğurlu olsun Allah tekerlerine taş değdirmesin güle güle kullanman dileğiyle..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
v6 candırr

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kaça aldınız acaba

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, gerçekten de 2500 cc hastalığı çok kötü bir şey :D.