4 ay dayanabildim v6 sızlığa :D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...ikisini yanyana balkondan çekink oyun resimleirni bence...her insana nasip olmaz iki vectra b kapıda durması...:)resimleri bekliyoruz...

ibrahim teşekkürler inşallah bakımdan sağ salim çıksın koyucam fotoları... bugün lpg sistemi yenilenirken elektirik tesisatının sorunlu olduğunu gördük mutabıken bobin yandı şimdi aklımda bir şey kalmaması için komple elektirik tesisatını yeniliyorum 500 tesisat 200 işçilik bosch bobin 260 tl v.s. olmuşken tam olsun diyorum sonrasında dün noterden dönerken yeni ehliyetini almış bayanın biri önden çarptı sol çamurlukta hafif göçük ve boya çiziği var fazla bişey değil çok üzüldüm bayan ağladı bişey diyemedim gönderdim..nazara geldik heralde :) bi çekicilik var galiba beni buluyolar bu ara hep :) velasıl kelam gelecek cumaya araç tamamen hazır olacak inşallah...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, gerçekten de 2500 cc hastalığı çok kötü bir şey :D.

savaş abi teşekkürler.. valla senin sayende oldu birazda :) sen bi ara otomatik vites takmayı bile düşünüyorum demiştin bende öyle gaza geldim dti ye şanzıman araştırmasına girmiştim.. sonra birazda hanımın ısrarı ile karar verdim ehliyeti v6 ile almıştı hb ve yavaş giden bi araç istemiyor bende biraz uğraştan sonra buldum bi v6 aldım bakalım Allah utandırmaz inşallah...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ah bu hanımlar ah :). Benim hanım manuel vitesle araçlarla bir türlü geçinemiyor, devamlı kapışıyorlar, o nedenle ben de hanıma senin aracı satıp (klimasız otomatik Vectra A 2.0 var) onun yerine klimalı, otomatik vitesli Vectra B 2.0 alayım dedim kabul etmedi, illaki klimalı, LPG siz otomatik A kasa Vectra 2.0 istiyordu. Bulamayacağımızı anlayınca B kasaya ikna oldu. Araçlar satılınca biz de bir tane otomatik Vectra B bakacağız.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. güle güle kullanın...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah bu hanımlar ah :). Benim hanım manuel vitesle araçlarla bir türlü geçinemiyor, devamlı kapışıyorlar, o nedenle ben de hanıma senin aracı satıp (klimasız otomatik Vectra A 2.0 var) onun yerine klimalı, otomatik vitesli Vectra B 2.0 alayım dedim kabul etmedi, illaki klimalı, LPG siz otomatik A kasa Vectra 2.0 istiyordu. Bulamayacağımızı anlayınca B kasaya ikna oldu. Araçlar satılınca biz de bir tane otomatik Vectra B bakacağız.

aynen savaş abi benim hanımda hız meraklısı kırmızılarda durduğunda ilk o basıp gitmek istiyor :) gerçi öyle olmasıda iyi en azından benimde aklım kalmıyor trafikte maganda çok.. bakalım kuzenim almanyada orda tunnigçi arkadaşları var çok sıkıştırıyorum araca yazılım attırmak için eski vectrama internet üzerinden bağlanıp yazılım atmışlardı baya fark etmişti mesela son hız 230 u görürken aydın izmir arası yazılımdan sonra kat iptalide yapıldığında 260 ı rahat görmüşlüğüm var inşallah bu aracıda güvenli hale getirip yazılım attırabilirsem hem yakıt hem performans açısından iyi olacak ama tabiki sen uyarmadan beni doğru yerde ve zamanda ufak hız denemelerim olacak ve yarış veya başka sürücülere bulaşmadan sadece zevkine olacak bu iş...