1999 Astra 2.0 Sport -Yardım-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar, 1-2 hafta içerisinde bir araç almak istiyorum. Önce 2000-2001 Megane Coupe bakıyordum fakat piyasada temizini bulamadığım için G kasa Astra Sport bakmaya karar verdim. Burada bu konuda bilgisi olanlardan tavsiye almak istiyorum. Bir kaç tane sorum olacak:
1- Bu araçların kronik bir sorunu var mıdır?
2- Alırken ekstra dikkat etmemiz gereken bir şey var mıdır?
3- LPG'de şehir için (sakin kullanım) yakıt tüketimi nedir?
4- İlanlarda fiyatlar arası uçurum var. Bu arabalara sizce ortalama kaç para verilmeli?

Şimdiden çok teşekkürler..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus 3 kapı hb'de güzel bir alternatif. Astra G'den daha şık bence arkası filan.

By_FresH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar, 1-2 hafta içerisinde bir araç almak istiyorum. Önce 2000-2001 Megane Coupe bakıyordum fakat piyasada temizini bulamadığım için G kasa Astra Sport bakmaya karar verdim. Burada bu konuda bilgisi olanlardan tavsiye almak istiyorum. Bir kaç tane sorum olacak:
1- Bu araçların kronik bir sorunu var mıdır?
2- Alırken ekstra dikkat etmemiz gereken bir şey var mıdır?
3- LPG'de şehir için (sakin kullanım) yakıt tüketimi nedir?
4- İlanlarda fiyatlar arası uçurum var. Bu arabalara sizce ortalama kaç para verilmeli?

Şimdiden çok teşekkürler..

selamlar kardeşim bende 2000 2.0 sportive var gayet kullanışlı konforlu bir araç her araçta olduğu gibi eksiklikleri vardır mesela kronik opel arızasından biri koltuk air bag ışık yanması var ileri geri oynattıkça ışık yanıyo 2.0 olmasına ramen yakıt tüketimi normal dikkat edilmesi gereken öncelikle her zaman olduğu gibi motorun km orjinal olması bence yeterli ilanlar arası uçurum bence kim ne tutturursadan geliyor ben satıcaktım kendi aracım kadar ekstrası olmayanlar bile 23-24 yazmış diye ilandan çektim şimdilik satmıyacam lpg ye gelince şehir içi dur kalk oldugundan biraz fazla benim araçta brc lpg var ben 80 tl lpg alıyorum ş.içi 210-250 arası ş.arası 80 tl ile 330-350 rahat rahat gidiyorum umarım yardımcı olabildim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...