192 hp OPC ve ben aileye katıldık :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Emre'nin sattığını kullanma şansı yakalamıştım, sonrasında da direksiyonu sahibine bırakmıştım, ağzımın suyunu akıtan nadir araçlardan. Nedense corsa, çok daha güçlü abilerine göre çok daha agresif geliyor bana.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah ve kırmızı ilk bakışta göze çarpmıyor. dolayısıyla ben de; hem bayan olacam, hem iddialı araba alıcam.. ilk bakışta rakip sınıf otomobillerden sıyrılıp, farkedilmek isterdim :)

C

Cdm84

Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Cigdem Bato 27 yaşındayım
İstanbulda yasıyorum
Otomotiv sektöründe çalışıyorum
Aracim, Opel Corsa OPC 192hp ;)

Emre'nin sattığını kullanma şansı yakalamıştım, sonrasında da direksiyonu sahibine bırakmıştım, ağzımın suyunu akıtan nadir araçlardan. Nedense corsa, çok daha güçlü abilerine göre çok daha agresif geliyor bana.

Agresifliginin sebebi overboost teknolojisi 230 nm den bir anda 260 nm ye uçuyor dehsett :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bu bölüme atılan mesajlar sayılmıyor, belki 1 mesaj limiti koymuşumdur, bir inceliyim. Agresifliğin sebebi bence overboost vs. değil, boyutları. Dediğim gibi abilerine göre sahilde çok daha fazla zevk aldım.

C

Cdm84

Bilgi Girilmemiş
siyah ve kırmızı ilk bakışta göze çarpmıyor. dolayısıyla ben de; hem bayan olacam, hem iddialı araba alıcam.. ilk bakışta rakip sınıf otomobillerden sıyrılıp, farkedilmek isterdim :)

Aslında pek farkediliyor denilemez, yolda karşılaştığım cogu araç sıradan 3 kapı Corsa sanıp, yarışmaya kalksa da sonları hep hüsran oluyor ama yine de aracı tanımıyorlar :)

C

Cdm84

Bilgi Girilmemiş
Bu bölüme atılan mesajlar sayılmıyor, belki 1 mesaj limiti koymuşumdur, bir inceliyim. Agresifliğin sebebi bence overboost vs. değil, boyutları. Dediğim gibi abilerine göre sahilde çok daha fazla zevk aldım.

325 hp İnsignia yi da formula pistinde test ettim ama kesinlikle corsa OPC kadar zevk alamadım

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Resim olayına takıldım, acaba bu bölüme has bişi mi, üye otomobillerine yeni konu açar mısın?

sleeper takılıyordur belki :)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
picsor.jpg

Türkiye sınırları içinde OPC'yi bilen ve kullanan bayan?
keşke yaşım daha büyük olsaymış:rakir:
aracınızın kıymetini bilin:D

İstanbulpark'a hangi gün gitmiştiniz, cumartesi-pazar?

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Resim olayına takıldım, acaba bu bölüme has bişi mi, üye otomobillerine yeni konu açar mısın?

sleeper takılıyordur belki :)

resim ekleniyor ki yukardaki mesajımda ekledim zaten :D

C

Cdm84

Bilgi Girilmemiş
picsor.jpg

Türkiye sınırları içinde OPC'yi bilen ve kullanan bayan?
keşke yaşım daha büyük olsaymış:rakir:
aracınızın kıymetini bilin:D

İstanbulpark'a hangi gün gitmiştiniz, cumartesi-pazar?

Cumartesi gitmiştim, zaten orada karar verdim aracı almaya ve siparişini verdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...