185 65 15 mi yoksa ...

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimki de aynı sizin gibi hocam. Lastik üzerinde 2007 tarihi var. Diş olarak idare eder ama yanaklarda çatlaklar gözlemlemeye başladım.

Ebat olarak da hem buradaki arkadaşların hem de lastikçinin önerisine göre 195*60*15'lere bakmaya karar verdim. Bir de markasını seçtim mi tamamdır. Yaza doğru 4 lastik değiştireyim o zaman.

İlk aşinalıktan michelin energy'ye gidiyor aklım ama güzelce bir araştırayım yine.

Sağolun...
benim lastikler 2006 üretimiydi ama ben 2010 da onları yeniledim. Çok çatlak vardı hatta michelin yazısı ayrılıyordu lastikten :)

subversa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar, 60 yerine 65 olması yerden yükselmek için gayet mantıklı geldi.

195*65*15 son karardır.

Bir de michelin energy saver mı lassa impetus revo mu, buna da karar verdik mi tamamdır?

Bu ikisi arasındayım ama şu yüzden şu markaya al/alma derseniz ona göre de davranabilirim.

Yılda 5000 km civarı yapıyorum, uzun yola gitmiyorum. Kışın da çok kar kıyamet olmuyor bulunduğum yerde. Olsa da çok karlı günlerde araba yatıyor bahçede. Yine 3-5 yıl kullanacağımı da düşünürsek hangisi mantıklı olur?

astrag2012

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g 195 65 15 lastik takılabiliyor, sorun yok. bir kaç yere sordum kesin sürter dediler, esnaflar bu kadarmı üçkağıtçı olur. adamın elinde michelin 195 65 15 yok diye atıp tutuyor. yok olmazmış, sürtermiş. Gittim buldum taktım, sürtme felan yok. tanesi 130 tl. kampanya var.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Marka olarak continental p.contact 2 öneririm.sağlam ve kalitelidir.