18 inç jant bulamıyorum 5x105 bijon aralıklı

adecmonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar ben 2011 model 1.3 dizel astra j sahibiyim. sorunum o kadar arama ma rağmen bir türlü 18 inç 5x105 bijon aralıklı bir jant bulamıyorum, taktıran arkadaşlar ya da bilgisi olan arkadaşlar sizlere zahmet  jantın fotografını sitemize ekleye bilirler mi şimdiden ilginize teşekkür ederim 002tuhaff

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 18 inç jant bulamıyorum 5x105 bijon aralıklı

1.3 motora zaten sakın 18 inc  jant takmayın.  zaten 17 yi zor taşıyor (bence keşke 15 ınc olsaydı araç çok daha hafif olurdu)  18 inc aracı iyice hantallaştırır ve  yakıt tüketimini de artırır

tncymrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeş boşuna arama :))) ben aylardır arıyorum ama yokkk... bu bijon aralıkları sadece astraya özel.. ve ilk defa bu bijonlarla jant çıkartan tek arac yeni astralar o yüzden jantcılara dediğin zaman öle bi bijon aralığı yok diyorlar :) bırak bulmayı adamlar daha öle bi janttan haberleri yok... biraz beklemelisin daha yeni olduğu için  zaman alcakkk türkiyeye gelmesi bu jantların.. heee piyasada bi iki model buldum ama onlar da bi işe yaramaz orjinal jantların daha güzelll durur yani :)

adecmonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim.  ;Dsöylediğin gibi bir kaç model var ama oda işe yaramazzz. hayırlısı olsun çıkar belki bir zaman ama ne zaman oda tartışılırrr

tncymrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi kaç içinde gelir diolar... talep varmış çünkü bayaaa.. ama yavas yavas olur bu iş .. değişik modellerin gelmesi zaman alır yanii..kısmet artık beklicezz

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar sitedeki odak_burak arkadaşımız yanlış bilmiyorsam 1.3 arabasına 18 jant taktırdı bi danışın derim...ama modeli filan nasıl hiç bilmiyorum

adecmonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inşallah güzel modeller çıkar da astralarımız zaten güzel jant lar ile daha mukemmel olacagına inanıyorum iş tabi ki flanşsız (spacer) bir jant takmak

adecmonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olabilir ama inan ben artık beş bacak jantlardan sıkıldım diğer aracım leon da var beş bacak  thnxx

yuzlasjantlastik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Moderatör: Forumda sponsorlarımız dışında herhangi bir firmanın reklam yapması yasaktır.