16 HM 038 Beyaz KeLebeğim.

hakn_cetn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aracımı tanıtayım istedim ufak tefek değişikliklerle

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    94.5 KB · Görüntüleme: 104
  • 2.jpg
    2.jpg
    73.9 KB · Görüntüleme: 62
  • 3.jpg
    3.jpg
    80.1 KB · Görüntüleme: 61
  • 4.jpg
    4.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 55
  • 6.jpg
    6.jpg
    19.1 KB · Görüntüleme: 54

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön camdaki o kocaman yazı ve beyaz sticker + arka camdaki çelişki yazısı hiç olmamış

arabayı basitleştirmiş

beyaz renk araca siyah jant nedendir hiç önermem göze pek hoş gelmiyor çünkü tam zıt renkler

kapı kolları iyi fikir

cam filmleri çok koyu her an ceza yemeye müsait

Hava filtresi yerine iyi bir egzos düşünülebilir illa performans isteniliyorsa bendeki gibi kutu içi BMC hava filtresi düşünebilirsin , bende simota açık hava filtresi vardı çok gürültü yapıyor diye söktüm BMC kutu içi taktım hem ses yok hemde performans açıktan daha iyi durumda şuan , çalıştığım yerde BMC hava filtresi satışı yapıyoruz ister açık ister kutu içi , düşünürsen yardımcı olurum uygun fiyata

plakalar beşiktaş APP olursa şahane durur

benim kendi şahsi fikirlerim şimdilik bunlar , saygılarımla

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muazzam araç, yazılar benimde dikkatimi çekti, onlar biraz abartılı olmuş.. onun dışında harika.. güle güle binin...

hakn_cetn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön camdaki o kocaman yazı ve beyaz sticker + arka camdaki çelişki yazısı hiç olmamış

arabayı basitleştirmiş

beyaz renk araca siyah jant nedendir hiç önermem göze pek hoş gelmiyor çünkü tam zıt renkler

kapı kolları iyi fikir

cam filmleri çok koyu her an ceza yemeye müsait

Hava filtresi yerine iyi bir egzos düşünülebilir illa performans isteniliyorsa bendeki gibi kutu içi BMC hava filtresi düşünebilirsin , bende simota açık hava filtresi vardı çok gürültü yapıyor diye söktüm BMC kutu içi taktım hem ses yok hemde performans açıktan daha iyi durumda şuan , çalıştığım yerde BMC hava filtresi satışı yapıyoruz ister açık ister kutu içi , düşünürsen yardımcı olurum uygun fiyata

plakalar beşiktaş APP olursa şahane durur

benim kendi şahsi fikirlerim şimdilik bunlar , saygılarımla

Ön Camdaki zaten suanda yok söküldüde HM farklı bir isiler içinde söktük egsoz da vardı ceza yedikten sonra söktüm o yüzden hava filtresini felan hepsini söktüm camlar koyu biraz evet normalde 2 numuara ama camlarda renklı o yzden bu kadar koyu oldu böyle olacagını tahmin etmemiştim ceza yersek artık kökten sökeriz APP plaka sevmiyorum bn birde zaten ben bu plakaları ilk aldıgımda cam silikonu ile yapıstırdım şimdi cıkartamıyorum da böyle hoşuma gidiyor ÇELİŞKİ de birazcık söz duellosu gibi diyelim onuda sökücemde en azından bir müddet dursun zaten benım özen gösterdiğim konu sadece tesisat başka birşey değil cam filmi stker egsoz felan pek sevdıgım seyler deılde işte oldu mecburiyetten diyelim

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaslar söylenecek birşey bırakmamiş yazılar falan tam söktugunde sade kalırsa daha ıyı olur kardeşim kazasiz elasiz cezasiz kullan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Maşallah güzel araç. Arkadaşların dediği gibi arka camdaki yazı banada abartı geldi. Araba şahinci arabası gibi olmuş. Kicker Comp subwoofer'ler var gayet başarılı bir ses sistemi duruyor ama izolasyon yapmadan kafa ağrısı yapar. :) Jant seçimi yanlış siyah arabayı bencede bozmuş. Yerine farklı olmak açısından 16 inch altın sarısı bir jant taksan çok hoş olur. Ayrıca beyaz jant'ta hoş olur tabiki. Birdr jant taktıktan sonra yay olmadan olmuyor. Leylek gibi duruyor çünkü 3 cm yay takımı hoş olur. Bu arada kazasız, belasız., cezasız sürüşler dilerim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakn_cetn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze iyi veya kötü yorumlar için teşekkürler öndeki kaldırdım zaten arkadakide dursun ya jant olayı biraz farklı oldu bende ya orjinal kara jantlara yenı lastık aldım snra bir yerden nakit gelince bu jantlarda hosuma gitmişti alırken yenı gelmıstı daha lastikciye ilk gözüm kapalı bunu aldım siyah değil aslında mürdüm o jantlar birde kenarları pembe ya giderken cok hos duruyor ama durdugu yerde evet biraz kötü buda kara jant gibi duruyor ama ne ypalım :D kısmetı böyleymiş yay olayıda bılmıyorum ya sıcak bakmıyorum sureklı tümsekli yola giriyorum birşey oluyor vururum sürekli altını öyle olursa

hakn_cetn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekli dosyalar

• 5.jpg
    5.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 20
  • 6.jpg
    6.jpg
    96.1 KB · Görüntüleme: 21
  • 7.jpg