13 inç jant

barutcimen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet 14.lerini satip 15-16 janta cikiyor, sen cikma 14 cok rahat bulursun hemde lastikleriyle birlikte, 300-350 arasi en fazla verecegin para, sahibinden.com.da vasita bolumune gir, ordan modifiye ve aksesuar bolumune, ordan da jantlari isaretle, mutlak sekilde karsina bi 14 cikar, bence 14 senin araban icin ideal olur, ben 1.0 motor corsamda (eski arabamda) 14 jant ve 18*65*14 lastik kullandim, en ufak bir sikinti yasamadim, sana bol sans, bulduklarini bizimlede paylasirsan su olur veya su olmaz diyede yorum yapabiliriz sana fiyatlar acisindan..

o arabayı alan benim ve araba 48000 oldu bende jantlardan ve lastikten çok rahat ettim saolsun metin... yalnız jantla birlikte alacağın lastikte çok önemli bu konuyada dikkat et derim ben...
Bu arada metin nasıl olmuş photoshop hali arabanın :)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede orijinal c kasa corsanın 13lükleri duruo 26000km falan geçti sanırım tam hatırlamıorum ama düşünürsen özelden msj atarsın jant kapakları da duruo orijinal gümüş gri

ayvazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300 e bırakırım

eğer düşünürsen daha öncede belirttiğim gibi benim 13" jantları lastikleri ile beraber 300 e bırakırım..