100 milyarlık Jaguar'ını LPG'ye dönüştürdü

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
hocam yapma Allah aşkına ben LPG ye karşıyım ama aracına LPG taktıranlara en küçük bi kötü lafım olmadı sonuçta tercih ve keyf meselesi

üstadım sana yada benzinli araç kullananlara karşı söylenmiş bir laf değil o yüzden üzerinize alınmayınız...Elbetteki herkesin kendi tercihidir...Benim şahsi fikrim ve bu şekilde konuşmaya da özgür olduğumu düşünüyorum hatta yanlış anlayanlar içinde özür dilerim kusuruma bakmayın....

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen bence performans olarak bi problem yoksa ve arabamada mekanik olarak bi zarar wermiyosa sonuna kadar taktırmanın arkasındayım kimse şimdi önyargılı olmasın :) biz 40 kişiyiz birbirimizi bilir kişiyiz :)

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bu tip şeyler sadece türkiyede olur, nede olsa dünya nın en pahallı yakıtını kullanıyoruz...

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1.6 motorda karşıyım lpg ye adam 10 yılda amorti ediyo bu adam belki 5 ayda amorti eder utanmasalar 1.2 motora bile lpg takacaklar

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
bu araba 100 milyar değil ki yaw,daha geçen sene gazetede dizel 0 nı 40 bin euroya veriyolardı benzinlisi de daha pahalı olcak değil ya adam sallamış paso yok 3 milyar vermişte montaj için komple yalan en iyi sistem 2200 ytl zaten.Adam kendi reklamını yapmış belli.

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eray-FB' Alıntı:
abi bence lpg yapılır eskisi gibi kötü sonuçlar wermiyo benzin gibi aynı sonucu weriyo utanılcak bi durumda yok sonuçta aynı performansı aldıktan sonra niye daha fazla para veriyoruzki ?? hatta hatta fabrika çıkışı opsiyonel ile olucak görürsünüz
:good:

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence adam çok salakca bi iş yapmış kapasiten yetmiyorsa binme böle bi arabaya ....