1.vitese geçmiyo

semyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar.astra j 1.6 benzinli aracima 17 gün önce iLk bakim yaptim arkasta.bikaçgündür 1. vitese alinca geçmiyo takiliyo biraz zorluyorum geçiyor.nedendir? ne Yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: 1.vitese geçmiyo

semyan link' Alıntı:
Slm arkadaşlar.astra j 1.6 benzinli aracima 17 gün önce iLk bakim yaptim arkasta.bikaçgündür 1. vitese alinca geçmiyo takiliyo biraz zorluyorum geçiyor.nedendir? ne Yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba,

Aracınız sadece soğukken mi yapıyor yoksa motor ısındıktan sonra da aynı şekilde mi?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Merhaba,

Aracınız sadece soğukken mi yapıyor yoksa motor ısındıktan sonra da aynı şekilde mi?

Astrada değil ama önceki Focus ta benzer sorun yaşamıştım, vitese geçmediğinde önce başka bir vitese geçirip sonra 1. Vitese geçiriyordum. Bir süre sonra normale dönmüştü. Yine de sorun devam ederse iyi bir ustaya göstermekte fayda var.

Geçmiş olsun

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Motor yıkama yaptılar mı acaba yağ temizleyici özelliği olan bir ürün kullandılar mı motor kısmında?

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Motor yıkama yaptılar mı acaba yağ temizleyici özelliği olan bir ürün kullandılar mı motor kısmında?
aynı durum bende de olmuştu.motor temizlk spreyi sıkmıştım sonra vites zor geçer oldu.daha sonra ustaya götürdüm pas sökücü tarzı bişey sıktı, würt marka düzeldi.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bysmail link' Alıntı:
aynı durum bende de olmuştu.motor temizlk spreyi sıkmıştım sonra vites zor geçer oldu.daha sonra ustaya götürdüm pas sökücü tarzı bişey sıktı, würt marka düzeldi.
Aynen bende bu yüzden sordum. Bende de yapmışlardı bu şekilde bir temizlik ve vites takıkılıp kalıyordu. Şanzuman üzerinde vites kolları var onlar yağlandı sorun kayboldu.