YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Recepgngr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR,
2020 MART AYINDA ALDIĞIM OPEL ASTRA J BUSINESS 1,6 115 HP BENZİN LPG SEDAN KASA ARACIMDAN MEMNUNUM ANCAK. ARABAMIN MOTORU SOĞUKKEN ÇALIŞTIRIP HAREKET EDERSEM İLK FRENDE STOP EDİYOR 1 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA ÇALIŞTIRDIĞIMDA İSE SORUN YOK. AYRICA YARDIMCI OLUR MU BİLMEM AMA İLK ÇALIŞTIRDIĞIMDA DEVİR 1000 İKEN BİRAZ HAREKET ETTİKTEN SONRA 600 E KADAR DÜŞÜYOR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
üstad dediğin benim araçta da oluyor.
Çalıştırır çalıştırmaz direk yürüyüp gaz pedalına müdehale edersen yapıyor bunu.
Çalıştırdıktan sonra 30 sn kadar bekle, devir saati 1000-1100 den 800-900 aralığına kendiliğinden gelecektir 30 sn içinde. Bu süre içinde gaz pedalına müdehale etme

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve Recepgngr

Recepgngr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EYVALLAH USTA HİÇ TAMİRCİYE GÖTÜRDÜN MÜ NE DİYORLAR TAMİRİ HAKKINDA

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlk çalıştırmada 1000 devrin üstünden başladıktan aşşa indikten sonra 30 saniye 1 dakika bekleyip yola çıkın daha sağlıklı olucaktır arkadaş bahsetmiş zaten
üstad dediğin benim araçta da oluyor.
Çalıştırır çalıştırmaz direk yürüyüp gaz pedalına müdehale edersen yapıyor bunu.
Çalıştırdıktan sonra 30 sn kadar bekle, devir saati 1000-1100 den 800-900 aralığına kendiliğinden gelecektir 30 sn içinde. Bu süre içinde gaz pedalına müdehale etme

• Beğen
Tepkiler: Hasip

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
normal bir şey değil.
makineye bağlayarak kontrol ettirin.

2 yerden sorun çıkması muhtemel

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
EYVALLAH USTA HİÇ TAMİRCİYE GÖTÜRDÜN MÜ NE DİYORLAR TAMİRİ HAKKINDA

benim araç otomatik.
açıkcası hiç ustaya sormadım.
Bir buçuk senedir biniyorum, otomatik olduğu için aracın karakteri diye yorumluyordum .
Eğer bir sorun ise yüksek ihtimalle lpg ayarındandır.

Ha bu arada motor sıcakken yapmıyor bunu. Soğukken yapıyor

Recepgngr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet motor soğukken yapıyor. ayrıca bende lpg den dolayıdır diye gittim bi lpg ustasına 200 km benzinde kullan gel dedi ben 200 kullanıp gittim sorun çözülmemişti sonrasında sadece benzinde yaklaşık 500 km kullandım ancak değişen birşey olmayınca gazla alakası yok diye bir daha gazcıya götürmedim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet motor soğukken yapıyor. ayrıca bende lpg den dolayıdır diye gittim bi lpg ustasına 200 km benzinde kullan gel dedi ben 200 kullanıp gittim sorun çözülmemişti sonrasında sadece benzinde yaklaşık 500 km kullandım ancak değişen birşey olmayınca gazla alakası yok diye bir daha gazcıya götürmedim.
Aracın lpgsini arka vanadan kapat ama mutlak kapat ve 50 60 km benzinde bin bak bakalim sonrasında yapacak mı ha birde araç soğuk mars anında genzini yakacak şekilde çiğ benzin kokusu alıyormusun gerekirse soğuk mars 'ta arkasına geç aracın kokla