1 Ay içinde gelen 4. Trafik cezası

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patrona 1 ay içinde 4. kez trafik cezası geldi :D 4 üde kırmızı ışıkta dururken çizgiyi geçmiş. Eds çekmiş resmi cezanın yanında hediye olarak göndermiş. Toplamda 616.00 tl :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kırmızı ışıkta babam dahi geçse versinler odunu :D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef EDS affetmez 2 adet de bende mevcut bol fotolu fren lambaları yanıyor aracın ön tamponu hafif çizgide ve araç duruyor resimler çok net ama ceza makbuzu da gayet net yani :D

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
Geçmiş olsun, sanırım İstanbul orası ...
Bir zamanlar Ankara'da da geliyordu böyle cezalar şuan pek duymuyorum çizgiyi geçme cezaları, sanırım Belediye'nin bol kavşak çalıması var ondan :)

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cebi bir kere yanan çizgiye 1 metre kala duruyo benim gibi :D bir çok kişi bundan dolayı çizgiye çok yaklaşmıyo çevresinide uyarıyo ilk zamanlardaki kadar ceza yazılmıyo artık ama işi bilmeyenin vesikalık resmi cezasıyla birlikte adresine gönderiliyo :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ama arkadaşlar kurallara uymak gerekmez mi? İlla kurallara uymak için ceza mı kesilmesi gerek?

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama arkadaşlar kurallara uymak gerekmez mi? İlla kurallara uymak için ceza mı kesilmesi gerek?

Tabiki uyulucak trafik kurallarına. Benim demek istediğim kırmızı ışıkta durunca çizginin 1 cm üstünde dur eds kitliyo cezayı. Bir çok kişi bunun farkında değil kırmızıda durdum ama yine ceza geldi diyo ondan dedim nadir abi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun. Bu EDS çok iyi oldu bence. affı olmasın. bazı sürücüler yaya geçidine kadar giiyor çok sinir oluyorum. sarı ışık yanarken arkadan kornaya basan vs bunlara en net çözüm olur. ben EDS yi destekliyorum. umarım bir daha böyle bir ceza yemezsiniz. :)