1.6 CDTİ OPC Line insignia.

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 1.4 Astra aracımı değiştirmeyi düşündüğüm için bugün Opel bayisine gittim. Opc line tam otomatik insignia 110 bin tl fiyat aldım. Sizlerin görüşleri nedir ? 110 bin tl iyi fiyat mı değer mi ?

Opellerefısıldayanadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: 1.6 CDTİ OPC Line insignia.

Opel insignia d segmenti bir araç. Onunla kıyaslayacağınız araba 1.6 TDİ Superb&Passat ve Mondeo. Passat'ın highline donanınımı 146.900 TL. Mondeo 1.6 TDCİ manneler şanzımanla 111.850 TL.Superb Prestigeise 124.000TL civarı

Karar sizin

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opellerefısıldayanadam' Alıntı:
Opel insignia d segmenti bir araç. Onunla kıyaslayacağınız araba 1.6 TDİ Superb&Passat ve Mondeo. Passat'ın highline donanınımı 146.900 TL. Mondeo 1.6 TDCİ manneler şanzımanla 111.850 TL.Superb Prestigeise 124.000TL civarı

Karar sizin

Sınıfını segmentini kıyaslama amaçlı yazmamıştım aldığım fiyat bakımından. Ama kıyaslamaya girmişken diğer araçların fiyat farkına değer mi yönelme için ? Hani bunu alacağına git mondeo yada süperb mi al dersiniz.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Ben 1 senedir kullanıyorum, astradan sonra sizi çok memnun edecek buna emin olun.

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79' Alıntı:
Ben 1 senedir kullanıyorum, astradan sonra sizi çok memnun edecek buna emin olun.

Hayırlısı olsun sizin için. Yakıt tüketim nasıl acaba ? Lastikler 20 mi? Araç ile ilgili olumlu olumsuz yorum yaparsanız bir yıldan beri kullanıcısı olarak çok sevinirim. Teşekkürler.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

wasiyet' Alıntı:
ulas79' Alıntı:

Hayırlısı olsun sizin için. Yakıt tüketim nasıl acaba ? Lastikler 20 mi? Araç ile ilgili olumlu olumsuz yorum yaparsanız bir yıldan beri kullanıcısı olarak çok sevinirim. Teşekkürler.

teşekkürler,lastikler 245-40-19 süspansiyon bu lastik ebatına rağmen konforlu,eski aracım astradan sonra bayaa rahat bir araç,tüketim olarak uzun yolda 100-110 sabit hızla 5,1 lt değerini yakaladım şehir içi ankara trafiğinde 7,2 lt lerle gezdim(tabi kuşadası gibi kısa mesafe ve dur kalkın çok olduğu bir yerde 8,5 lt lerle geziyorum),fiyat performans olarak piyasadaki d segmentlerinin en iyisi,olumsuz yanı arka koltukların biraz sınıfına göre dar olması ama astraya göre çok geniş kalıyor ::) en son olarak cumartesi günü 15 bin bakımını yaptırdım ve 750 tl verdim.

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79' Alıntı:
wasiyet' Alıntı:

teşekkürler,lastikler 245-40-19 süspansiyon bu lastik ebatına rağmen konforlu,eski aracım astradan sonra bayaa rahat bir araç,tüketim olarak uzun yolda 100-110 sabit hızla 5,1 lt değerini yakaladım şehir içi ankara trafiğinde 7,2 lt lerle gezdim(tabi kuşadası gibi kısa mesafe ve dur kalkın çok olduğu bir yerde 8,5 lt lerle geziyorum),fiyat performans olarak piyasadaki d segmentlerinin en iyisi,olumsuz yanı arka koltukların biraz sınıfına göre dar olması ama astraya göre çok geniş kalıyor ::) en son olarak cumartesi günü 15 bin bakımını yaptırdım ve 750 tl verdim.

Benim aklımı 20'' jant kurcalıyor yakıtı çok etkiler mi diye. Birde pahalı lastik.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

wasiyet' Alıntı:
ulas79' Alıntı:

Benim aklımı 20'' jant kurcalıyor yakıtı çok etkiler mi diye. Birde pahalı lastik.

20" lastik benim tüketimimden çok fazla farklı olmaz en fazla 0,5 lt fark yapar, lastik fiyatıa gelince malesef ebat arttıkça fiyatta artıyor.

Opellerefısıldayanadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam uzun lafın kısası alınır donanımı iyi ve atık araba bende vectra dan insignia ya geçince tuhaf olmuştum .gerek performans ,gerek güvenlilik ve konfor istediğinizi sunar . Yalnız cosmo' nun koltuğu bana eski vectra göre biraz sert ve desteksiz geldi.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat iyi ama suberb dusunun bence bambaşka bir araç