1.6 8v 75 ps kaç beygir

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
1.6 8v 75 ps kaç beygir evet opel F 94 model :D ben 71 diye biliyorum.

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazmıssın abı zaten 75 ps diye 75kw yazsaydın işler o zaman değişirdi

örnek
75kw 100 bg ye tekabul eder
75 ps ise 55 kw ya tekabul eder

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahminen 70 71 falan ediyodur abi, en güzeli sana x14xe kapak ayarlayalım çok nokta enjeksiyon sıralı lpg falan satma arabanı yeni araba alma gazlayarak binersin :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
tahminen 70 71 falan ediyodur abi, en güzeli sana x14xe kapak ayarlayalım çok nokta enjeksiyon sıralı lpg falan satma arabanı yeni araba alma gazlayarak binersin :D

Sadece o kapak ile iş bitiyor işe gözünün yaşına bakmam :D okurum canına :rakir:

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:57 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:57 ----------

evet abı osekılde edıyor
burdan arastırabılırsın abey
http://www.birimcevir.com/guc-birimleri/guc-birimleri.aspx

Eyvallah.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece o kapak ile iş bitiyor işe gözünün yaşına bakmam :D okurum canına :rakir:

1.4 hacimli motor bloğu üzerine tek değil de çift eksantrikli silindir kapağı eksantrikler gayd yay hazır şekilde yapıp elektrik tesisatını beyni falan da ayarlayıp oldu bittiye getiriyosun abi :D Hondacılar çok yapar bunları 125hplik 1.6 IES motoru 1.6 160hplik VTI motoruna çevirirler, mümkündür yani :D Ama hakan abi ve hacı ustaya bir sormak lazım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
1.4 hacimli motor bloğu üzerine tek değil de çift eksantrikli silindir kapağı eksantrikler gayd yay hazır şekilde yapıp elektrik tesisatını beyni falan da ayarlayıp oldu bittiye getiriyosun abi :D Hondacılar çok yapar bunları 125hplik 1.6 IES motoru 1.6 160hplik VTI motoruna çevirirler, mümkündür yani :D Ama hakan abi ve hacı ustaya bir sormak lazım.

Geçenler de Hakan sanki bana öyle bir şeyler dedi idi :D Gaza gelmeye başladım yeminle yine :rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben aslında aracımın kasasından modelinden falanından filanından çok memmunum. Ama biraz daha güç istiyorum :D vereceğim kırbacı hehe