Elveda Astra J

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba sevgili Opelseverler.

2022 Aralık ayı içerisinde 2012 model siyah makyajlı astra j 1.6 edition aracımla 115xxx km'deyken vedalaştım. 2016 yılında 32xxx km'deyken kendisiyle yollarımız buluşmuştu. O zaman ilk çocuk doğmamıştı. Şimdi Allah kısmet ederse ikinci yolda. Bu vesileyle arabayı genişletme fikri zorunluluk haline geldi. 1.4t İnsignia'ya bakarken bir anda kendimi Egea Cross'ta buldum :) Bayiden takas karşılığı üzerine para vererek aldığımız sıfır km beyaz Egea Cross 1.4 Fire Street ile bundan sonraki yolumuza devam edeceğiz.

İlk aracım peugeot 301'di fakat hiç bağım olmadı onunla. Astra ile çok anılarımız oldu. O yüzden ayrılık da bir o kadar zor oldu. Ailemizin bir üyesi gibiydi adeta. Ben onun için elimden geleni yaptım. Bakımsız hiç bırakmadım o da bana beni hiç yolda bırakmayarak karşılığını verdi (Lpg'den dolayı ufak tefek şeyleri saymıyorum).

Yine ara ara gelirim buraya sağlıcakla kalın. Biliyorum bir gün yine döneceğim Opel ailesine.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Allah çocuklarınızı analı babalı büyütsün inşallah...Bence iyi tercih...Hayırlı olsun...Benimde beğendiğim güzel bir araç...

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ergün hocam, öncelikle ailenizin büyümesine çok sevindim bir ömür boyu hep mutlu mesut olursunuz inş. Bende sizin düşünüp Astra J kasadan şu anki aracım olan insigniaya geçiş yapmıştım. Egea konusunda hata yapmışsınız vs demiyorum. Ülkemizde ki mevcut ekonomik koşullar, pazar koşulları vs göz önüne alındığında piyasanın en primlenen araçlarından birisini almışsınız. Aracınızın marka veya modelinin bir önemi yok, önemli olan gönüller bir olsun. Bizler kullanıcıyız marka fanatikliğine gerek yok :) Bu nedenle kendinizi dışarda hissetmeyin sakın, gelecekte opel grubundan bir suv ile neden aramızda olmayasınız ki :) Bu arada yeni mokka çok şık duruyor değilmi ?

• Beğen

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Allah çocuklarınızı analı babalı büyütsün inşallah...Bence iyi tercih...Hayırlı olsun...Benimde beğendiğim güzel bir araç...
Allah razı olsun abi. En beğendiğin araç senin olur inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ergün hocam, öncelikle ailenizin büyümesine çok sevindim bir ömür boyu hep mutlu mesut olursunuz inş. Bende sizin düşünüp Astra J kasadan şu anki aracım olan insigniaya geçiş yapmıştım. Egea konusunda hata yapmışsınız vs demiyorum. Ülkemizde ki mevcut ekonomik koşullar, pazar koşulları vs göz önüne alındığında piyasanın en primlenen araçlarından birisini almışsınız. Aracınızın marka veya modelinin bir önemi yok, önemli olan gönüller bir olsun. Bizler kullanıcıyız marka fanatikliğine gerek yok :) Bu nedenle kendinizi dışarda hissetmeyin sakın, gelecekte opel grubundan bir suv ile neden aramızda olmayasınız ki :) Bu arada yeni mokka çok şık duruyor değilmi ?
Harika duruyor. Yanımdan geçince bakmadan duramıyorum ama gel gör ki başlangıç paket fiyatı 900bin TL. Şu an iki tane başlangıç paket egea cross fiyatı.
Allah herkese gönlündeki arabayı nasip etsin. Kazasız belasız sürüşler cümleten.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.
1.4 motoru hariç fiyatına göre güzel araçtır Egea.
Kazasız belasız sürüşler dilerim..

• Beğen

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin. aracınız hayırlı olsun. evladınız içinde gözünüz aydın. Güzel günlere büyüsünler inşallah. egea sahibi olsanız da burada herkese yer var benim de aracım opel değil ama hiç gitmedim buradan.

• Beğen
Tepkiler: Ergun U. ve Hasip

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun inşallah Ergün Bey.

• Beğen
Tepkiler: Ergun U. ve Hasip