1.6 136 hp beyaz sport hb ile tekrar aranızdayım arkadaşlar, eski dostlar :)

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 136 hp beyaz sport hb ile tekrar aranızdayım arkadaşlar, eski dostlar :)

Metin hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 136 hp beyaz sport hb ile tekrar aranızdayım arkadaşlar, eski dostlar :)

emrah28 link' Alıntı:
valla bir ay önce izne ayrıldım ve adanaya gittim. toplamda 1000 km yol yaptım. 800 km şehirlerarası 200 km şehiriçinde. en son evime geldiğimde yol bilgisayarı daha 180 km yol götürür diyordu. O kadar benzin vardı yani. Toplamda 340 TL benzin aldım. Malum havalar sıcak ve klima ful açık hiç kapanmadı. Böyle bir araba için çok iyi bir değer bence. Araçlarımız yakıt konusunda oldukça cimri ancak benzin çok fazla. Yakıt konusunda çok ta şikayetçi değilim açıkçası.
hocam sende adanalısın sanırım. bende egitim araştırmadayım .beklerim .

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erm2323 link' Alıntı:
welllcommee  elazigdayken keske gorusebilseydik baska sefer ins. Gorusuruz. :)
inşallah . elazıgdan arkadaşlar vardı aramızda. biz çellocu ile minik bir buluşma yapmıştık. sizde yapar fotoları paylaşırsınız umarım. inşallah görüşürüz bi yerde...

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
Metin hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin
teşekkürler. seni goremedim uzun zamandır. gerci bende cok yogunum. pek giremiyorum. arac aldın mı

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
inşallah . elazıgdan arkadaşlar vardı aramızda. biz çellocu ile minik bir buluşma yapmıştık. sizde yapar fotoları paylaşırsınız umarım. inşallah görüşürüz bi yerde...

Hocam ben elazigda ikamet ediyorum su anda askerlik sebebiyle Muş'tayim nasipse 30 gun sonra bitiyor. :) geldiktn sonra mutlaka iletisime gecip kucuk bi bulusma  yapariz :)