1.6 115 bglik motora lpg

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 1.6 115 bglik motora lpg

tamam arabayı alalım düşüncesi oluşmuşken şimdide tüp taktırırsan sübopları erir mi cıktı ne yani tüp taktıramayacakmıyız bu araca landirenzo hallediyo falan diyenler vardı opel landirenzoyla anlaştı garantiyi bozmuyolar diyenler yokmuydu eger öyleyse sorun yoktur demektir yoksa ben mi yanlıs yorumluyorum

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

goxb link' Alıntı:
[quote author=bahadircakir link=topic=1096.msg53814#msg53814 date=1319995841]
yani şöyle söyleyim;
ben aracı çok kullanan biriyim. kendini kısa zamanda amorti edeceğinden bu tip parçalarda masraftan kaçmam. hoş hiçbir parçada kaçmamak gerekir.
yani gidip 1000 liraya atiker falan taktırmam şahsen.

lpg 115ps için. zaten motor lpg için yaratılmış örneklere baktımda..
Ben garantinin bitmesini bekliyorum mutlaka dönüşüm yaptıracağım. Prins VSI+Valve Care düşünüyorum. Fakat kafamı seneye piyasaya sürülecek olan yeni nesil sıvı sistemler kurcalıyor. Acaba ince tank yaptırıp stepneyi yerinden oynatmama şansı olabilir mi araştırdınız mı hiç Bahadır Bey?
[/quote]

aynen dediğiniz gibi prins + subap yağlayıcı sistemi fiyatı 2500 1.6 115için..
ben sahsen yer konusunu hiç düşünmedim inanın, stepne tank kullanıp stepneyi bagaja altkata koyacagım.
garanti 2 aya bitecek benimde bende beklemedeyim.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
tamam arabayı alalım düşüncesi oluşmuşken şimdide tüp taktırırsan sübopları erir mi cıktı ne yani tüp taktıramayacakmıyız bu araca landirenzo hallediyo falan diyenler vardı opel landirenzoyla anlaştı garantiyi bozmuyolar diyenler yokmuydu eger öyleyse sorun yoktur demektir yoksa ben mi yanlıs yorumluyorum
Sadece Opelle alakalı bir durum değil. Yeni araçların neredeyse tamamı Euro 5 motor bu motorların çoğu şu anda belirsiz. Opel aynı motoru kullanan Astra H'a onay verirken J'ye vermiyor diye biliyorum ben. Artık vermeye başladıysa benim duymamış da olabilirim.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:

Malesef o söylentiler hurafe...  şu an net olarak onaylanmış bir kit yok, hatta izmir kavuklar kesinlikle yazık edersiniz bu aşamada araba diyor bilginiz olsun.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

buyur burdan yak lpg li kullananlar da var ama olmaz diyenlerde blahhh blahhh blahhh    032questn 032questn 032questn

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
[quote author=tolgahan06 link=topic=1096.msg53868#msg53868 date=1320008697]

Malesef o söylentiler hurafe...  şu an net olarak onaylanmış bir kit yok, hatta izmir kavuklar kesinlikle yazık edersiniz bu aşamada araba diyor bilginiz olsun.
[/quote]
Gerçekten onaylanmış bir kit yoksa bekleyeceğim.Mart 2012 de arabamın garantisi doluyor.O zamana kadar onaylanmış bir kit olur inşallah.

tenten77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sevgili forum arkadaşlarım,
Şimdi son durum nedir?
Astra J 115BG araca LPG uygulanabiliyor mu?
Bir sürür yazı okudum ama aklımı karıştırmaktan fazla birişe yaramadı okuduklarım.
Konuya hakim bir arkadaş rica etsem paylaşabilir mi bilgilerini.
Saygılar

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tenten77 link' Alıntı:
Şimdi son durum nedir?
Bir sürür yazı okudum ama aklımı karıştırmaktan fazla birişe yaramadı okuduklarım.
Saygılar
Euro 5 olan her motorda sıkıntı var. Opel'e özgü değil. Şu an en iyi çözüm Prins VSI 2 + Valve Care. Ben BRC'nin LPI sistemini bekliyorum.

tenten77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
[quote author=tenten77 link=topic=1096.msg81455#msg81455 date=1325334966]
Şimdi son durum nedir?
Saygılar
Euro 5 olan her motorda sıkıntı var. Opel'e özgü değil. Şu an en iyi çözüm Prins VSI 2 + Valve Care. Ben BRC'nin LPI sistemini bekliyorum.
[/quote]
Teşekkür ederim.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
Euro 5 olan her motorda sıkıntı var. Opel'e özgü değil. şu an en iyi çözüm Prins VSI 2 + Valve Care. Ben BRC'nin LPI sistemini bekliyorum.
Goxb,merhabalar.Arabana Lpg falan taktırdın mı?Ya da benim gibi beklemede misin?Sen bu konuyu araştıran birisisin.Son durum nedir?Bizim bu arslan parçalarına yem dayanmıyor da.Aklıma son sözümle ilgili komik birşey geldi:1,6 180 Hp'lik astra J satış ilanında adam şöyle diyordu:"Aslan besleyen yemine katlanır."  (:)