1.3 dizel sahipleri bakın lütfen

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu 2 veya 3 oldu tekrar açıyorum. Ama ilgi görmüyor nedense

1.3 dizel kullanan arkadaşlar özellikle corsa combo araçlarınızı stop ettiğiniz anda şıkırt diye bir ses duyuyormusunuz?

ben akdeniz bölgesinde gitmediğim yetkili servis özel servis kalmadı az kaldı iç anadolu marmaraya doğru açılacağım...

Tüm ustalar volant dedi ama araç liften iner inmez yine aynı sesi yapıyor. Sesin normal olduğunu kafama takmamamı söyleyenlerde oldu. Tamam biliyorum dizel araç muhakkak stop anında titretir tıkırt diye söner ama bende resmen metal metala vuruyor gibi ŞIKIRT yapıyor. Bu hepsindemi var ? bu nasıl bir sestir böyle usandım bu sesi duymaktan..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hıc boyle bır durum basıma gelmedı valla 1.3 cdti kullanıyorum

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wallahi 3 senedir kullanıyoum ama böle bişi hiç başıma gelmedi... :(:(:(:(umarrım çözülü probleminiz..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 senedir 1.3 kulanıyoeum ama bende de böyle bir sıkıntı yok şimdiye kadar da ilk defa sizden duydummmm gevşek bir yer olsa araç çalışırkende buyulması lazım eksoz tarafından gelebilir mi ? acaba nede olsa stop ederken en çok sarsılan noktalardan birii

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kime götürsem sesi dinliyor volant diyor yahu kaç oldu volant değişiyor bu volanttan değil diyorum bukezde hepsinde var bu ses diyor. Olurmu ya hadi titremesi normal dedik bu şakırtı neyin nesi.. Yokki anlayan adam gibi servisi

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta da böyle bi ses yok.

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar video eklicem ama nasıl ekleniyor?

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar video ekledim biraz karışık ses olabilir ama stop anında vurma sesini çok rahat duyacağınızdan eminim. Video da LAK diye ses geliyor ama normalde şakırt diye vuruyor. Hadi bakalım kim bulacak benim bu sesi

video link:

http://hotfile.com/dl/44123793/8dd5da1/Video(028).3gp.html

Son düzenleme: