1.3 Cosmo Aracımı Satıp 1.4 Turbo Almak İstiyorum

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Cosmo Aracımı Satıp 1.4 Turbo Almak İstiyorum

serdarhand link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=1347.msg31625#msg31625 date=1305139269]
ilanı henüz koydunuz sanırım, onay sürecindedir yazıyor :) hayırlısı olsun serdar bey, sanırım 1.4T ye niyetliydinz, umarım o aracı aldıktan sonrada yakıt yüzünden pişman olmazsınız:) Tekrardan hayırlısı olsun. Bu arada yine cosmo mu düşünüyorsunz?

teşekkür ederim  sn.markopasa.Evet yine cosmo,sunrooflu ve beyaz bir araç düşünüyorum..

birde son olarak güncelleme için servise çağırdılar,güncelledikten sonra aracın performansında olumlu yonde büyük değişiklik oldu gerçekten.özellikle kalkışlarda baya fark var önceki haliyle.1.3 cdti ler için tüm servislerin aracları cagırdıkları soylendi bana forumda göremedim konusunu ama sizde güncellediniz mi aracı ?
[/quote]
Benm araç 850 km de, nisan 15 te aldım, henüz servise gitmedim, ama 1500 km civarında bir servise götrmeyi düşünüyoprum orda eğer güncelleme fln var derlerse yükletirm.Aracın performansı ile ilgili bir sıkıntım yok, gayet memnunum, ama daha artacaksada hayır demem hani :) Bu arada ilanınıza baktım tekrar gerçekten güzel bir aracınz var,birçok kişinin aksine bende beyaz araç üstünde siyah kaplama olmadan yapılan sunroof u daha çok beeniyorum, sizinkide öyleymiş. şuanda sıfır fiyatları nedir bilmiyorum ama kısa zamanda çok talep çıkacaktır aracınıza.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçi sıfır düşünüyorum demişsiniz ama benim 1.4 turbo sanruflu navigasyonlu led uygulamaları yapılmış sport donanım araçla takas düşünürseniz görüşelim... beyaz renk 3 bin küsürde...

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maaşallah araba da o kadar güzel ki. Valla ben sizin yerinizde olsam satmam bu arabayı. Neden diye soracak olursanızher ne kadar performansı kötü deseniz de dizel araç en nihayetinde dizel araçtır ve her zaman bir değeri vardır. Araçta sunroof var ki siz sıfır alsanız ellerinde bu donanımda araç olmayabilir. Sunroof çok tatlı duruyo. Kilometre olarak o kadar az ki daha bu arabanın zevkini bile alamadan elinizden uçacak gidecek  005hihih Bunlar benim fikirlerim ama sorsanız ben de 1.6 115 Hp aracımı sattım  011zaa

Ama kafada ok yaydan çıktı mı ki bende öyle oldu bir daha geri dönüş olmuyor. Bir kez daha düşünün derim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vallahi fotoğraflarda sunroof u görürce bende heveslendim sunroof a şimdi :)
aracı alırken çok da önemli değildi, aracın içini daha bir ferah yapıyor sanım

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam içini bilmem ama dışarıdan gerçekten çok hoşuma gitti. Ben rastlamamıştım hiç sunrooflu Astraya. Acayip bir şekilde havasını değiştirmiş arabanın.

serdarhand1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertan link' Alıntı:
Maaşallah araba da o kadar güzel ki. Valla ben sizin yerinizde olsam satmam bu arabayı. Neden diye soracak olursanızher ne kadar performansı kötü deseniz de dizel araç en nihayetinde dizel araçtır ve her zaman bir değeri vardır. Araçta sunroof var ki siz sıfır alsanız ellerinde bu donanımda araç olmayabilir. Sunroof çok tatlı duruyo. Kilometre olarak o kadar az ki daha bu arabanın zevkini bile alamadan elinizden uçacak gidecek  005hihih Bunlar benim fikirlerim ama sorsanız ben de 1.6 115 Hp aracımı sattım  011zaa

Ama kafada ok yaydan çıktı mı ki bende öyle oldu bir daha geri dönüş olmuyor. Bir kez daha düşünün derim.

aslında performansta ciddi anlamda iyileşme var dediğim gibi bu son güncellemeden sonra ama yinede az km yaptığımız için pek gerekli görmüyorum ben dizel aracı.az kullanıyoruz bari çok keyif alalım dedik :)

serdarhand1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
mertan link' Alıntı:
Hocam içini bilmem ama dışarıdan gerçekten çok hoşuma gitti. Ben rastlamamıştım hiç sunrooflu Astraya. Acayip bir şekilde havasını değiştirmiş arabanın.

evet dediğiniz gibi hem içini daha ferah yapıyor hemde özellkle bu renge cok yakışıyor,şık duruyor.

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serdarhand link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=1347.msg31641#msg31641 date=1305146265]
mertan link' Alıntı:

evet dediğiniz gibi hem içini daha ferah yapıyor hemde özellkle bu renge cok yakışıyor,şık duruyor.
[/quote]

Az kilometre yapıyosun tamam ama değiştirirken edeceğin zararı da höz önüne al. İstanbulda arabanın keyfini çıkaracak ne vakit var ne de trafik buna müsade eder. Gerçi biliyorum bu söylediklerim fikirlerini değiştirmeyecektir ama yinede aklının bir köşesinde bulunsun. ևünkü araba bir kez daha söylüyorum çok güzel  general_hehe

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn. mertan serdarhand'in aracını size satalım, gözünüz kaldı araçta  011zaa
fotoğraf çekimleri harika bu arada sn.serdarhand

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

çok iyi fotolar çekmişsiniz en güzel açıları bulmuşsunuz valla bu fotolar herkesin iştahını kabartır.

zaten araçlarımız çok şık birde böyle havalı fotolar ile dahada albenisi oluyor.

5 ayda 2000 km yapmışsınız aynı şekilde devam edecekse yerinizde olsam düşünmez 180 lik bir canavar alırdım.