1.3 Cosmo Aracımı Satıp 1.4 Turbo Almak İstiyorum

serdarhand1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 5 aylık olmasına ragmen 1.700 kmde,dizel araçlar sonuçta çok km yapıldıgı zaman karını ortaya koyuyor.Aslında bunu alırken düşünmeliydik sonradan keşke dedik böyle işte.Az km yapıyoruz bari performansı iyi olsun diye düşündüm..1.4t cosmo ve yine beyaz bi araçla takasa girebilirim siz ne dersiniz arkadaşlar bunu satıp sıfırını almaya kalksam arada nekadar bir fiyat farkı olur artı yada eksi olarak acaba? aracım dizel cosmo ve sunrooflu bide arka tamponda ufak bi hasardan dolayı boya var komple.

serdarhand1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Cosmo Aracımı Satıp 1.4 Turbo Almak İstiyorum

pardon büyük harf kullanımı yasaktı unutmuşum :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben araç almamış olsaydım sizin aracınıza talip olurdum :)
fiyat farkını çıkartabilirsiniz kendiniz ne kadara satmayı planlıyorsunuz ona göre hesap çıkarmak kolay aslında
resmi fiyat listesine bakıcak olursak 1.3 dizel cosmo 56 bin tl görünüyor 1.4t 52 bin tl. Bunların indirim miktarları da var tabi.
arada resmi miktara göre yaklaşık 4 bin tl fark var
İşte sizde aracınızı satıcağınız miktarı kafanızda tasarlayıp bir hesap çıkarabilirsiniz :)
Sizin araçta sunroof da var sanırım. Bence bu aracı satıp sıfır 1.4t cosmo alın, sıfır herzaman iyidir

serdarhand1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim ki gibi böyle düşük km ve sunrooflu temiz bir araç bulabilirsem takasta yapabilirim aslında.sıfır araçlarda sıra bekler miyiz Hakan bey bi bilginiz var mı ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 ise ve sunroof istiyorsanız aracın tescillenme tarihi vs baya bir uzar sanırım
bir bayi soruşturması yapabilirsiniz bence
doğru beklemek istemiyorsanız 1.4t dek gelebilir ben bayilerde görmüştüm sizin aracınız gibi 2000 - 3000 km de az kullanılmış
en güzel avatajı hiç beklemeden aracı alıp çıkıyorsunuz :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acaba direk bayiye gidip aracımızı verip, üstünü de tamamlayıp versek, ne kadara kabul ederler aracı? mesela benm araç sıfırı şuan 52 tl diyelim, cyclone var 54, alacağım araç 1.4 turbo AS diyelm o da hemen hemen 1.3 ile aynı fiyatta. benim aracı 47-48 e fln alıp, 4-5 bin tl ye verirlermi 1.4 AS yi? ( fiyatları kabataslak yazdım) hani takasta kullanıcaımz araç 20-25 bin tl olsa takasta kabul ederler de henüz 1000 km olmamış bir aracı, +5 bin tl ye takas ederlemi ?

M.Kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

5 ayda 1.700 km. benzinli icin dahi cok az yol, keske en basindan benzinli alsaydiniz. Aracinizin km. si dusuk dahi olsa en nihayetinde 2. el oldugu icin kabaca 4.000 TL deger kaybedecektir. 2. el oto pazarina goturmenizi tavsiye ederim, ben aracimi gecen hafta neredeyse 2 saatte sattim, Arac temiz ise alicisi cok oluyor. Sifir km. Astra 1.4T Cosmo yu pazarlik ile 49.000 TL ye alabilirsiniz.

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sen aracını  satışa  koysam  merak etme  sıra beklemek istemeyen bir  sürü insan var  hemen  satarsın  öylede  4000  tl  falan zararın olmaz bence  bugün sunroof lu araç almak istese birisi 2-3 ay  bekler  nerede ise    ben 1000    en fazla  1500  tl  zarar  ile  satabileceğinizi  düünüyorum  son  yapılan  zamlarıda  göz  önüne alırsak  sunroof  kadar  zararın  olur  en fazla  benim  görüşüm

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadalar benn 45850  tl ye aldığım araca 46.500  tl veren oldu ama ben vermedim.  ne zararı kar bile edersinzi.  ben inat ettim 47 binden aşağı vermeyecem yoks adün sattıydım aracımı

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu kadar kilometreye 1.4T değil 1.6T almak daha mantıklı