1.3 Cdti Corsa (2010-2011) model tercihi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burcinkarabacak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

İlk arabam olacağı için biraz heyecanlıyım ve de almışken iyi birşey almak istiyorum. Donanım olarak Cosmo - 111.Yıl - Color Edition. bu 3'ünden hangisini almak mantıklı. Euro 5 motor olan modeller daha az yakıyormuş. ve 95hp olanları iyi diyorlar. önerileriniz nelerdir. tavsiyeleriniz benim için önemli.

Saygılar

ZAFER BULUT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim malesef bu form sitesinde bu konu hakkında konuşmak isteyen kimse yok boşa çabalama bende senin konuna benzer bir konu açtım corsa dizel alıcam nasıl bilirsiniz diye ama bir Allah'ın kulu cevap vermedi.
Şu kadarını söyleyeyim Corsa 1.3 gerçekten çok iyi bir tercih olur ben active modelini tercih ettim senin içinde hayırlısı olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Euro 5 normundaki 95 hp cdti'ler 5 vitestir .
Euro 4 normundaki yani 2010 ve öncesi modellerde 90 hp euro 4 normundaki motor 6 ileridir. 6 vites olan modeller hem daha performanslı hemde yakıt ekonomisi uzun yolda çok daha fazla. Örneğin 120 ile giderken 90 bg olan 6. vites 2000 devir gösterirken tahmini olarak diğeri 5 vites olduğu için 5. viteste 120 ile giderken devir saati 3000 i geçmiş olacak ve daha fazla yakacaktır. Ayrıca şehir içi trafikte de beygiri düşük model olan biraz daha az yakar.

Bana sorarsanız alacak olsam 90 bg 6 vites olan 2010 ve önce Corsa almak isterim. Donanım olarak da hangisinde çelik jant, sis farı far - yağmur sensörü vs var ise benim için tadından yenmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...