0-3000 km rodaj sürecindekilere...

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğurcan kardeşim, iyi ki bu siteye üye olmuşum da seni tanımışım :) İnanılmaz keyifli bir akşamüstü sohbetiydi :) Umarım bu sohbetin bir benzerini İzmir'de imbat eşliğinde gerçekleştiririz. :)

Cam perdeleri konusunda gerçekten bende çok tedirgindim. Sipariş vermeden iade etme konusunda yeterli garantileri aldıktan sonra giriştim bu işe.. Ama ürünün kalitesi gerçekten beklediğimin üzerinde.

Zaten önemli bir nokta daha var..Bu perdeler orjinal Opel aksesuar web sitesinde de var. Fakat Türkiye'de satılmıyor orjinal Opel aksesuarı olarak. Zaten satılsa büyük ihtimalle 2-3 misli fiyatla satılacak, o yüzden yerli malını almak daha mantıklı.. Kalite konusunda sorun yok çünkü..

Bir konu da Uğurcan çok haklı. Arka cam ve arka yan camlar perde ile kapatıldığında gayet fonksiyonel ve şık duruyor. Ama araba gerçekten makam aracı gibi duruyor böyle de... Ben belki arka yan camlarda duran perdeyi çıkarmayı düşünebilirim. Zira bunlardan hoşlanmayan sadece çocuklar.. Yetişkinler çok memnun kaldılar güneş gelmediği ve çocuklar cam'dan sarkamadığı için.. Biraz tercih meselesi burası sanırım...

Cam filmine göre çok daha ucuz (150 TL), montajı çok basit ve kesinlikle çok şık duran bir ürün... Uğurcan fotoğrafları bile çekti :) Ben ne zamandır unutuyordum.. İyi de oldu gerçekten...

Ahmet seni de görmek dileğiyle diyorum en kısa zamanda :) (Önümüzdeki hafta olabilir en erken, yarın iş gezisine çıkıyorum yine)

@CengoCenk : Geçen hafta Dilovası'ndan geçerken kulaklarını çınlattım epey :)

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hilmiciğim mezuniyetin hayırlı uğurlu olsun demekki izmir bir yakışıklısınıda kaybediyor.:)neyse sana hayat yolunda başarılar dilerim.umarım hayat sana hep güzel süprizler yapar.
sağol abicim.yazın yine izmir'deyim ama yaz okulum dolayısıyla.ama arabamdan uzak kalcam çünkü götürüyoruz şu an memlekete:(

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat abi resimleri koydum ama 1 sayfa arkada kalmış...

Ellerine sağlık, önemli detayları çekmişsin gerçekten. Perdeciler şu tarafa ayrılsın lütfen :) Özellikle arka camda fotoğrafa tekrar tekrar bakıyorum, çok güzel görünüyor gözüme :) Dileyen yan camları takmayabilir elbette :)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam dostlar
Öncelikle geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler

Haftasonu finansbank ın basketbol turnuvasında final maçında, ben döndüm potaya doğru ancak sol ayak bileğim dönmeyi reddetti. Bu neticede sol dış bağlarda zedelenme ve şişme meydana geldi. Şu anda alçılı vaziyette izmitteki valide sultanların evinde yatıyorum.

Cam perdeleri için şimdiye kadar yaptığım yorumları geri alıyorum Murat:)
Cidden çok işlevsel.
Uğurcan ın dediği gibi kirlenmeye açık bir malzeme. Artık o kadar esprisini yaptığımız Çamaşır Makinesi olayını yaparsın:)

Benim arabadada kaputta ilk taş izi oluştu. Çam suyu sıkmı çıkışı nın hemen yanına yarım cm uzunluğunda 1-2 mm genişliğin beyaz bir bölüm oluşmuş. Önce pasta ile kapatmaya çalıştım ama yemedi. İçini çizik doldurma kalemi ile doldurdum, üzerine cila çektim. Şimdilik sorun yok ancak cuma günü servize gittiğimde küçük bir rötuş yaptırayım diyorum.

İyiki kaput filmi yaptırmamışım. Kaput filmi 45-60 cm falan olacaktı. Bu taş en yukarı kısma gelmiş. Kaput filmine o kadar para verdim şimdi üzerine bir de taş üst tarafa geldi diye kafayı yerdim kesin:)

Bu arada benim KM de 1300 oldu şimdiden.

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam dostlar
Öncelikle geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler

Haftasonu finansbank ın basketbol turnuvasında final maçında, ben döndüm potaya doğru ancak sol ayak bileğim dönmeyi reddetti. Bu neticede sol dış bağlarda zedelenme ve şişme meydana geldi. Şu anda alçılı vaziyette izmitteki valide sultanların evinde yatıyorum.

Cam perdeleri için şimdiye kadar yaptığım yorumları geri alıyorum Murat:)
Cidden çok işlevsel.
Uğurcan ın dediği gibi kirlenmeye açık bir malzeme. Artık o kadar esprisini yaptığımız Çamaşır Makinesi olayını yaparsın:)

Benim arabadada kaputta ilk taş izi oluştu. Çam suyu sıkmı çıkışı nın hemen yanına yarım cm uzunluğunda 1-2 mm genişliğin beyaz bir bölüm oluşmuş. Önce pasta ile kapatmaya çalıştım ama yemedi. İçini çizik doldurma kalemi ile doldurdum, üzerine cila çektim. Şimdilik sorun yok ancak cuma günü servize gittiğimde küçük bir rötuş yaptırayım diyorum.

İyiki kaput filmi yaptırmamışım. Kaput filmi 45-60 cm falan olacaktı. Bu taş en yukarı kısma gelmiş. Kaput filmine o kadar para verdim şimdi üzerine bir de taş üst tarafa geldi diye kafayı yerdim kesin:)

Bu arada benim KM de 1300 oldu şimdiden.

Dostum çok geçmiş olsun, önceki mesajları 4-5 gün kadar okuyamadığım için fark edemedim...

Benim km'de 613'te :) en erken ben aldım ama en geriden ben geliyorum galiba :) var mı benden daha az km yapan?