0-3000 km rodaj sürecindekilere...

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ne yapayım artık yavaş yavaş 140-150 km yi devir saati 3500-4000 i göstereyim mi?
tam zamanı bana sevisin söylediği isteğin kadar gaza basabilirsin dedi. eskidendi rodaj falan yüklen yüklenebildiğin kadar.ben arabayı aldığım ilk zamanlar bile aydın otobanında 160-170 km yi gördüm.hiç bir sorunlada karşılaşmadım.

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet devırlı kullanmakta cok fayda var hem motor acılıyor hemde dızel araclarda kurum baglamaması saglanmıs oluyor

bilgetn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı alalı 15 gün oldu Bugün ilk defa arabamı yıkadım. daha önce hiç araba yıkayacak imkanım olmamıştı. önceki arabamı tam 9 yıl kullandım bir kere olsun yıkamamıştım. iyiki gümüş gri yerine teknik gri almışım. araba pırıl pırıl oldu. Gerçi örümcek bacağı jantlar silerken işimi biraz zora soktu ama parlayınca bişeye benzedi.
Evet bende artık devirli süratli kullanmaya karar verdim zaten yol gösteren arkadaşlara teşekkür ederim...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar
Eski opelci arkadaşınız da buralarda. Gerçi uzun süredir girmiyordum ama neyse.
Nasılsınız? Astralar ne alemde?

Bugün benim tam 2. ayında oldu 7000 km. Gerçi 2300 km si tatil de gitti bir haftada. Bu arada 2300 km yolu 275 tl ile gittim geldim. Dizel diyorum başka bişi demiyorum.

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar
Eski opelci arkadaşınız da buralarda. Gerçi uzun süredir girmiyordum ama neyse.
Nasılsınız? Astralar ne alemde?

Bugün benim tam 2. ayında oldu 7000 km. Gerçi 2300 km si tatil de gitti bir haftada. Bu arada 2300 km yolu 275 tl ile gittim geldim. Dizel diyorum başka bişi demiyorum.

cenk arada gel ya ozlettın kendını kardesım :) ıyı km yapmıssın helal sana:)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenk arada gel ya ozlettın kendını kardesım :) ıyı km yapmıssın helal sana:)
Valla iş güç ile uğraşıp duruyoruz. Bir de bravocuların forum ve etkinliklerine kaptırdık kendimizi. Sizden iyi olmasın bravo kullanıcıları da tam bizim kafadan terbiyeli akıllı düzgün çocuklar:)

Benim araçta genel bir sorun çıkmadı arkadaşlar. Aslında inanmayacaksınız özellikle servisinden çok memnunum. Tatil dönüşü sırf arabanın sağ ön konsolundan tıkırtı geliyor diye tüm konsol çıktı yeniden tüm vidaları sıkıldı ve sesi kestiler. Bunun için de gıklarını çıkartmadan kendi istekleri ile yaptılar.

Helal olsun dedim valla. Demekki imajı düzeltmek için baya emek sarfediyorlar.

Sizin satış sonrası hizmetler nasıl? Memnun musunuz? Gerçi ben her ortamda şu satışta başıma gelen olayı anlatıyorum ama neyse. Sonuçta benim başıma geldi diye genelleme yapmam yanlış olur.

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla iş güç ile uğraşıp duruyoruz. Bir de bravocuların forum ve etkinliklerine kaptırdık kendimizi. Sizden iyi olmasın bravo kullanıcıları da tam bizim kafadan terbiyeli akıllı düzgün çocuklar:)

Benim araçta genel bir sorun çıkmadı arkadaşlar. Aslında inanmayacaksınız özellikle servisinden çok memnunum. Tatil dönüşü sırf arabanın sağ ön konsolundan tıkırtı geliyor diye tüm konsol çıktı yeniden tüm vidaları sıkıldı ve sesi kestiler. Bunun için de gıklarını çıkartmadan kendi istekleri ile yaptılar.

Helal olsun dedim valla. Demekki imajı düzeltmek için baya emek sarfediyorlar.

Sizin satış sonrası hizmetler nasıl? Memnun musunuz? Gerçi ben her ortamda şu satışta başıma gelen olayı anlatıyorum ama neyse. Sonuçta benim başıma geldi diye genelleme yapmam yanlış olur.

valla cenk herseyde bır hayır var dıceksın kardesım senın ıcınde hayırlısı buymus gule gule kullan arabanı kardesım :) Kendı adıma konusuyorum gecen gun opelden aradılar aracınızdan memnunmusunuz dedıler memnunum ama 1.7cdtı cıkarsanız ıyı olur dedım bıde jantları soyledım :) ama cok sukur bır sorunum yok benım nazar degmesın:)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana da yurtdısındayken bir form gelmiş Opel Gm den. Onu msn den ailem göstermişti. Ben de verin üzerindeki numarayı internetten doldurayım dedim. Siteden aynı anketi, internet aracalığıyla doldurmuştum. Orda belirtmiştim. Şuan yurtdışındayım ve 1.7 1.9 cdti lar her yerde. Neden 1.3 Tr ye gönderiyorsunuz diye? Her ne kadar cevabı Tr hükümetine ve Tr vergi sistemine bağlayarak 1.3 ler tutulur gibi düşünülse de ben şahsen 1.7 .19 u da düşünebilirdim. Ha 1.3 yetmiyor mu? Yetiyor ama neden motorumda at çiftliği olmasın:) İnsanoğlu maymun iştahlıdır:) Hep daha fazlasını ister. :)
,

o form banada geldı bende doldurdum onu ordada yazdım ve 2 gun sonra aradılar ugurcan:)